Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt hallottam, hogy a 18-30...

Azt hallottam, hogy a 18-30 év közötti férfiaknak bevezetik, a katonai sorozást, egészségügyi állapotfelmérést. Az orvosi vizsgálat meztelen fog történni, megnézik a golyókat, és a lyuk feszességét is. Ez igaz lehet?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 11. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mar regota lehet ezt hallani de allitolag nem lesz belole semmi, neked ki mondta ezt??
2017. ápr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"lyuk feszességét is"..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

igen.....ez igaz.

sőt én úgy tudom hogy aztis megvizsgálják majd milyen a fitymaszélesség melegben,hidegben merev illetve löttyedt állapotban és ezt még kamerákra is felveszik:(


de csak a tengeren túlon látják majd tehát nincs min aggódni

2017. ápr. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Attól kérdezd meg, akitől hallottad! Bírom az ilyen "azt hallottam" kérdéseket... nagy részük orbitális marhaság.
2017. ápr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Persze. És akinek nem elég feszes a lyuka,az nem lehet katona? 😂
2017. ápr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
es egyebkent miert nem lehet leirni hogy hol es kitol hallottad??
2017. ápr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Már régen is evvel ijesztgették a suhancokat, amikor még volt kötelező sorozás.

Manapság nem nagyon értem, ki az a marha, aki ezt felhozza.

2017. ápr. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hallottam, hogy meg is dugnak minket próbaként, hogy bírjuk-e a megpróbáltatásokat, és le is kell cumiznunk az orvost mert állítólag nagy sz.o.pás a katonaság :/
2017. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#8 as jól mondja...ez a "fájdalomküszöb mérési eljárás "..:(
2017. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Már jó pár éve terjed ilyen pletyka és egyszer már a kormánynál is felmerült a kérdés hogy bevezessék-e vagy nem, és az lett a vége hogy nem lesz kötelező sorozás, mert ez iszonyat sok pénzbe fájna a kormánynak. Egyedül a határvadász dolog az ami valós, de oda sem köteleznek senkit a rendőrökön és a hivatásos katonákon kívül.

Ha meg esetleg eljutsz ilyen vizsgálatra, igen nézik a farkadat meg a segglyukadat is, de most azzal mi a baj? Inkább örülnél hogy megvizsgálják és kiderül időbe hogy van valami gond, amin még tudnának segíteni.

2017. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
9/9 De miért nézik meg pl a segglyukat? Így akarják kiszűrni a melegeket,vagy mi? Nem értem,hogy azt miért kell megnézni.
2017. ápr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!