Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Naplóírók, ti is szégyellitek...

Naplóírók, ti is szégyellitek leírni legintimebb érzelmeiteket?

Figyelt kérdés
Én egy ideje naplót írok, de nem volt még arra bátorságom, hogy igazán intim dolgokat is leírjak benne, tudom hülyeség hiszen nyilván arra való, hogy leírjuk amit akarnunk, de cikinek érzem és attól is félek, hogy titokban elolvassa valamelyik rokonom, ismerősöm. Ti mélyebb dolgokat is leszoktatok írni benne?

2017. ápr. 12. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Régen volt már, mikor naplót írtam, de velem is ez volt. A nagyon-nagyon-nagyon titkos gondolataimat sose mertem leírni még oda se, mert nem lehetett tudni, hogy mikor kerülök olyan helyzetbe, hogy egy másik személy is hozzáfér az írásokhoz.

Jobb félni, mint megijedni.

2017. ápr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezért írom titkosírással. ;-)

Ha bele is olvas valaki, nem fogja érteni, arra meg nem fog időt és energiát áldozni, hogy megfejtse, meg aztán valószínűleg nem is tudná.

2017. ápr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sosem írtam naplót, pont azért, mert bárki beleolvashat, szóval tök jogos, hogy nem írsz bele intim dolgokat. De a titkos írás amúgy tényleg nem hülyeség!

14F

2017. ápr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a telefonomba írtam naplót, és azt le lehet jelszóval védni. Mindent beleírtam dátumra pontosan, attól kezdve hogy kinek mit hazudtam (és miért) a legmélyebb, legintimebb gondolataimig.

Ha füzetbe/rendes naplóba írod, találj ki saját szavakat, amiket a gyakran használt szavaid és neveid helyett használhatsz. Sok sikert!

2017. ápr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!