Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy ember utál valamit/vala...

Ha egy ember utál valamit/valakit, akkor ahelyett hogy ne foglalkozna vele/ne szólna hozzá, miért oltalmazza/piszkálja az általa utált dolgot/illetőt állandóan?

Figyelt kérdés
Sosem értettem hogy az emberek miért foglalkoznak olyan dolgokkal amit nem szeretnek... ha valaki kimondja hogy nem szeret/utál valamit oké, rendben van, legalább őszinte. De ha állandóan azon agyal/vele foglalkozik amit nem szeret akkor ott már gondok vannak szerintem és itt többről van már szó. Ti mit gondoltok erről?
2017. ápr. 13. 22:55
 1/3 anonim válasza:
100%
Mert ha valamit utalsz, nem vagy iranta kozombos. Akkor nem erdekel mit csinal, ha kozombos vagy. Ha nem szereted minden amit csinal rossz. Valojaban ugyan ez van akkor is, amikor szeretsz valamit, csak epp forditott elojellel
2017. ápr. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha valakit utál akkor érthető ha találkozáskor piszkálja, az lenne természetellenes ha nem foglalkozna vele hiszen utálja vagyis foglalkozik vele, irritálja, idegesití.

A valami az más téma de nem is tudom ott mire gondolhatsz.

Utálom a spenótot de ott működik az hogy nem foglalkozok vele, nem zavar a létezése.

2017. ápr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fordított pszichológia.
2017. ápr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!