Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » En egy dolgozo lany vagyok....

En egy dolgozo lany vagyok. Eladokent melozok erettsegim van, jogsim, ket szakma Megis neha kevesnek erzem magam. Valaki fosulira akar rabeszelni de erettsegiznem kene vmibol meg hogy meglegyen a pont. Megeri?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 15. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Két szakmával, jogosítvánnyal elég jó helyzetben vagy a munkaerőpiacon pályakezdőként. Hogyhogy eladó vagy? Jól fizetnek?


Én idén végzek az egyetemmel, de ha engem kérdezel, nem éri meg 25 éves korodig szenvedni úgy, hogy már van két szakmád.

2017. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az attl füg hogy szeretsz tanulni vagy nem. Meg egyáltalán milyen szak? De csak a pénz miatt jó eséllyel nem éri meg.
2017. ápr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is két szakmám van, jogsi, érettségi. Fél évembe telt mire találtam a szakmámhoz való állást logisztikában. Mostmár irodában leszek. Előtte elvállaltam egy közfoglalkoztatást, hogy addig is dolgozzak. Képzelheted mit éreztem. Két szakmával érettségivel 54.000ftot kerestem,és takarítanom is kellett...ne add fel, biztos te is megfogod találni a neked való állást. :)
2017. ápr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kérdés: neked megéri?

Csak azért, hogy mások kedvében járj, nincs értelme beáldozni 5 évet az életedből. Akkor éri meg, ha akarsz is vele valamit kezdeni (és nem csak a több pénz miatt, mert ha csak ennyi a motiváció, akkor már rég rossz), VAGY ha egyszerűen úgy érzed teljesnek magad, hogy lediplomázol. (Attól még nem muszáj abban a szakmában dolgoznod, bár nem hiszem, hogy a bolti eladó egy álommeló lenne.)

2017. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mik azok a szakmák?? ez itt a kerdes.
2017. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért érzed magadnak kevésnek babám, mert a tipikus befásult, retard átlag magyar életét éled. Sajnálatos. Egyenesen nevetséges ez a "valaki ráakar beszélni" dolog is. TE, mondom TE beszéld rá magad dolgokra. Miért? Mert annak értelme is lesz.
2017. ápr. 16. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincsen neked érettségid...olvasd el a címet, amit te írtál.
2018. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!