Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudok nyugodt maradni?...

Hogyan tudok nyugodt maradni? Még csak 14 vagyok, de már most nagyon felhúzom magam apró dolgoktól.

Figyelt kérdés
Az elmúlt 3 évben teljesen megváltoztam ezt nézve, valószínüleg a játékok miatt, de persze nem a játékokra akarom hárítani a felelősséget, mivel ha jobban játszom, akkor nem kezdek el idegeskedni, viszont mostmár enm csak a játékokon, hanem máson is ideges leszek.Szerencsére jól tudom leplezni ezt, szóval nem nagyon veszik észre a körülöttem lévők, és próbálom magamban ezt mindig elfojtani, de ez nagyon rossz érzés, nem tudom kiengedni, és annyira mérges szoktam lenni, hogyha egyedül lennék, simán eltörnék valamit.Mit tudnék csinálni, hogy ne húzzam fel magam?És az, hogy nem játszom már a játékokkal, nem oldana meg sok mindent, max a játék miatt nem húznám fel magam, viszont a valóságban nem történne változás.

2017. ápr. 18. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélj egy pszichológussal! Indulatkezelési tréning is jó lenne.
2017. ápr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, bár nem hiszem hogy van most arra pénzünk, és a családom se hiszem hogy belemenne, mert ők ezt nem tapasztalják rajtam, így nem hiszem hogy komolyan vennék.
2017. ápr. 18. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezd el sportolni. Az elveszi az energiát az idegeskedéstől. Vagy ha nagyon felhúzod magad menj fuss 5 km-ert. Kifulladva már nem lesz kedved tombolni
2017. ápr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez eletkori sajatossag, a hormonvaltozasok miatt van. A sport nagyon sokat segit levezetni a feszultseget, kiegyensulyozottab leszel tole.
2017. ápr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!