Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van valaki aki találkozott...

Km4xs kérdése:

Van valaki aki találkozott már igazi szociopata személyiséggel?

Figyelt kérdés
De nem gonosz szomszéddal, meg bunkó sofőrrel a buszon, hanem igazi szociopatával?

2017. ápr. 18. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen. menekülj az ilyentől minél messzebbre.
2017. ápr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Fél évig laktam együtt egy szopszichopatával. Ezen kívül még más különféle pszichés zavarral/betegséggel rendelkezik, papírja volr róla, pszichiáter kezelése alatt állt. Egyébként "normális" viselkedése volt, de csak addig amíg be nem vett egy jó adagnyi különféle nyugtatót. A lakásba volt ez a szopszichopata nő, illetve egy paranoid skizofrén férfi. Egymás gyógyszereit lopkodták. A nő kifejezetten élvezte a nyugtatók erős hatását, egyszer-kétszer hallucinált is, és teljesen kiszámíthatatlan lett, néha depresszív, néha mániákus. Ezután anyum kidobta a nőt a lakásból.

14/L

2017. ápr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki találkozott már szociopatával, nem is eggyel, tekintve, hogy minden századik ember szociopata. Nekik is vannak érzéseik - különösen a félelmet tudják megélni -, annyi a helyzet velük, hogy nincsen lelkiismeretük/empátiájuk.
2017. ápr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Mi az a "szopszichopata"? :D
2017. ápr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én itt gyakorin találkoztam eggyel.
2017. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, sokkal nagyon. A lelkitársam és az exem is az, és még sokkal beszéltem.
2017. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem is szociopata. És egy ilyen emberrel nagyon nehéz együtt élni. Én nagyjából már megtanultam őt kezelni. És elfogadtam olyannak,amilyen. Szerintem egy szociopatáv akkor lehet jól kijönni,ha te sem vagy teljesen ép pszichológiailag. Mármint,én tudok róla mindent,minden egyes mozdulatát ismerem,és szerintem, normális ember kiakad egy szociopata viselkedésétől, én viszont, teljesen egyetértek vele mindenben. Régen engem is szociopatának diagnosztizáltak,de nem hittem el,illetve sosem tartottam magam annak.


Tehát szociopatával nehéz együtt élni,illetve kapcsolatot tartani. De,szerintem megéri,mert ha egy szociopata ragaszkodik hozzád,akkor az világot is neked adja.


Mi 7 éve vagyunk együtt, és akármilyen nehéz volt eleinte elfogadni a viselkedését,a betegségét,megtettem. És így lehet a legjobban kijönni egy ilyen emberrel.

2017. máj. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!