Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miyen hibáik...

Szerintetek miyen hibáik vannak a következő karaktereknek?

Figyelt kérdés

Hangsúlyosan KARAKTEREK nem pedig a megszemályesítő /film terén/ vagy a kivitelezés.

Arra lennék kiváncsi hogy szerintetek mik azok a tulajdonságok, mozdulatok, dolgok, személyek stb. akik az adott karakter gyengeségeihez, hibáikhoz tartoznak. (pl. Hermione Granger: mindig meg akar felelni, Harry Potter: olyaokban is bízik akikben nem kéne, ezek az én személyeseim)

Arra lennék kíváncsi, hogy ti mit láttok ilyennek, aazokat is amiket nem tárgyal a film, könyv.

A karakterek, akikre kíváncsi volnék: Hermione Granger, Draco Malfoly, Harry Potter, Perselus Piton, Ron Weasley, Ginny Weasley. És mindezek mellet BÁRMILYEN Harry Potter karakter, szereplő.

Komiba hogy ki és mi.

Köszi.



2017. ápr. 18. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

hermiónében szerintem nincsen hiba.

pontosan felismerte,hogy a varázslóság félisteni hatalom,ezért minden lehetőséget megragad,hogy nagyobb tudása legyen.

talán annyi a hibája,hogy nem ismeri be és nem képes elfogadni,hogy a házi manók szeretnek rabszolgák lenni,dobi kivételével.És hogy rugalmatlan is cseppet,amikor piton bájital tankönyve működik,ő nem tanulni akar belőle,hanem ellene ágál.

draco malfoy.

ő pont az ellentéte,nem ismeri fel,hogy ebben a világban ténylegesen kézzel fogható hatalom a tudás,ezért ezen a téren link.

piton.

olyan szinten frusztrált szexuálisan,hogy gyerekeken gonoszkodik,hatalmaskodik.

dumbledor

túlságosan passzív.

2017. ápr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hermione: ahogy te mondtad, mindig meg akart felelni, szabálymániás


Draco: jobbnak képzeli magát, azt hiszi mindenkivel mindent megtehet stb.


Harry: szerintem az volt a hibája, hogy a sztori vége felé kicsit beképzelt lett (pl gondoljunk arra, hogyan fogadta a hírt, amikor megtudta, hogy Ron prefektus lett)


Piton: visszaélt a tanári hatalmával, ezt sosem tudtam megbocsájtani neki, hiába vannak oda érte annyian. :D


Ron: néha nagyon bunkó tud lenni.


Ginny: rá nem nagyon tudok rosszat mondani (max annyi, hogy gyerekesen viselkedett az elején, főleg ugye ahogy Harry előtt égette magát :D. De akkor ugye csak 11-12 éves volt.), egyébként ő a kedvenc karakterem.

2017. ápr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Piton: hirtelen haragú, meggondolatlan. Pl. Amikor Lilyt sárvérűnek nevezte, Petunia vállára irányította a faágat, vagy mikor Harrynek megszüntette az okklumenciát mert belenézett az emlékeibe. Ezen kívül a Roxforton belül mindenkivel bunkó. Dumbledoron kívül egy tanártársa sem szimpatizált vele.

Hermione: Az első részekben nagyon idegesített, hogy mennyire okoskodó, illetve szabálymániás volt. Még ami nem tetszik, hogy hajlandó magát a végkimerülésig hajsztolni. Pl. amikor egyszerre annyi tárgyat válalt el, hogy szüksége volt az időnyerőre.

Draco: hát itt lenne mit sorolni, de szerintem az egész gyerek csak jól félre van nevelve, ez mellett családja körében és a Mardekár házban is ezt viselkedésmintát látja. Tulajdonképpen meg se kéne lepődni, hogy ilyen. Ami szerintem undorító, hogy mennyire tud nyalizni a tanároknak, halálfalóknak meg a többi feljebbvalóinak.

Ron: néha nagyon bunkó vagy tapintatlan, de őt kimondottan bírom :)

Dumbledor: túl "titoktatos" (bocs a megfogalmazásért,este van :D )

Harry: OK, hogy ő a főszereplő, de én nem nagyon szeretem. Sokszor még Ronnál is tapintatlanabb ( ha lehet ilyen ). Példának okáért, amikor a 7. be Ron lelép és Hermione napokig sír utánna, ő meg sem próbálja vigasztalni, mindíg leblokkolja őt a helyzet. Ugyanúgy mikor Molly Weasley aggódik a családja miatt...Ah, mind1. Lehet hogy ezt csak én veszem észre, de ilyenkor nagyon zavar, hogy nem szól legalább 1-2 nyugtató vagy vigasztaló szót. Időnként mindenkinek jól esik.

Ginny: lehet, hogy vannak hibái, de én teljesen magamra ismerek benne, szóval az adott helyzetekben ugyanúgy cselekednék stb.

Luna: Nem áll ki magáért. Belenyugszik, ha a többiek csúfolják vagy piszkálják őt.

2017. ápr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A hibát úgy érted, hogy mondjuk nem szívesen barátkoznánk velük, vagy a könyv szempontjából?

Mert szerintem tökéletesen meg vannak írva, nem tökéletesek, van személyiségük amihez tartják magukat. Tökéletesen illeszkednek a történetbe (szerintem)

2022. márc. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!