Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lesz valaki irigy?

Mitől lesz valaki irigy?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet az irigységből "kigyógyulni"? Van-e benne valami pozitív is, ha valaki irigy?

2017. ápr. 19. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:

ismerek olyat aki irigység miatt jutott oda ahova jó értelemben...

irigy volt az unokatesójára, de neki nem volt meg az ami neki igen és tett érte, hogy többre vigye sikerült is :)

mondhatni ez volt a motivációja, hogy túl szárnyalja az unokatesóját...

am felfogás kérdése...


24F

2017. ápr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy az az irigységnek vélt irigység valóban irigység-e? :)

Mondok példát, van a szomszédom, egy pökhendi sznob majom, akinek az élete 99%-a abból áll, hogy mutogassa, mije van, meddig jutott, és mennyire semmitérő körülötte mindenki.

Szabályosan irritáló a pali, meg az agyalágyult felesége, borzalmas buta mind a kettő, és csak a pénz meg a pénz, meg a pénz.

Én erre nagyban teszek, jól elvagyok a kis világomban, egész más dolgok boldogítanak, pénzem nekem is megvan a céljaimhoz.

Múltkor összeszólalkoztam vele, erre a képembe vágja, hogy hova jutottam, nincs semmim, egy nagy nulla vagyok...

Én csak nevettem rajta, és ennyit mondtam neki, szánalmas majom.

2017. ápr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából Facebookozáskor éreztem magamat furcsán az ismerőseim posztjait nézegetve. A legtöbbjük tanár több 1000 ismerőssel. Minden posztjuk után rengeteg dícsérő megjegyzés. Jó magam nem posztolok, ha mondandóm van, azt privátban írom meg. Egy ideje nyomasztó nekem ez a Facebookozósdi. Irígynek érzem magam, amin úgy próbáltam magam túltenni, hogy töröltem a profilom. Szerintetek ez tényleg irigység? Amúgy köszönöm az eddigi hozzászólásokat. :)
2017. ápr. 19. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!