Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nekd ki az "álomkarakteredˇ"?

Nekd ki az "álomkarakteredˇ"?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy bárki lehetnél.

Milyen lenne a te álomkaraktered?

Hány éves lenné? Milyen lenna a szemd, hajad,bőröd színe,hossza, fazona? Mi lenne a neved? Mik lennének a gyengeségeid, erősségeid? Milyen tulajdonságaid lennének? Lennél-e dúsgazdag? Lenne-e testvéred? Ha igen milyen lenne Ő (neme, kora, haj,bőr szem, fazon, stb) A barátaidra, szüleidre, ugyan ezek. Milyen lenne a stílusod? Mit csinálnál? Milyen baleset érne ha választhatnál? Mi lenne a kedvenc ételed? Hol élnél? A jó vagy a rossz oldalon lennél? Drogkartellben? Tengerészcsaládban? Az elnők lányaként? Ki lennl, mi lennél, milyen lennél, és kik lennénke körülötted?

Komiba erre a válaszokat, de ennél bővebben is ki lehet fejteni. Remélem a bővebb kifejtéseket:) És esetleg könyv/film vagy ehhez hasonló karakterek lennétek, vagy ötvözetük, akkor légyszi írjátok le hogy az milyen lenne, mert nem biztos, hogy ismere. És arra vagyok kiváncsi, hogy te ki lennél. Akártöbb valaki is. Ezzel kapcsolatban, akár a kitalált családod története is érdekel. Minden.



2017. ápr. 19. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

"Hány éves lenné?"

Időtlen.


"Milyen lenna a szemd, hajad,bőröd színe,hossza, fazona?"

Nem lennék semmilyen test foglya.


"Mi lenne a neved?"

Nem lenne rá szükség.


"Mik lennének a gyengeségeid, erősségeid?"

Nincs befolyásom más életére/létére, viszont az enyémre sincs senkinek befolyása.


"Milyen tulajdonságaid lennének?"

Önmagában teljes, mindentől független.


"Lennél-e dúsgazdag?"

Nem, mert nem kellene mire költenem.


"Lenne-e testvéred?"

Nem, mert semmi nem indokolná, hogy a testvéremnek kelljen nevezni. Ha lenne valaki hozzám hasonló (nem nélküli, testetlen), akkor tőlem függetlenül létezne, nem számítana, hogy kicsoda.


"Milyen lenne a stílusod?"

Én lennék a stílusom.


"Mit csinálnál?"

Élvezném a csendet. Lehet néha megtestesülnék.


"Milyen baleset érne ha választhatnál?"

Miért akarnék balesetet? :)


"Mi lenne a kedvenc ételed?"

Elűzném az éhséget üres hasam dörzsölgetésével - utalás Szinópéi Diogenészre.


"Hol élnél?"

Magamban. Én volnék a hely, én volnék a lakója.


"A jó vagy a rossz oldalon lennél?"

A jó és rossz fogalma értelmét veszti ebben a létállapotban. Idézet A Gyűrűk Ura Szilszakálljától: "Senkinek az oldalán nem állok, mert az én oldalamon sem áll senki."


"Drogkartellben? Tengerészcsaládban? Az elnők lányaként?"

Nem éppen.


"Ki lennl, mi lennél, milyen lennél, és kik lennénke körülötted?"

Akár a Solaris bolygó élő óceánja: egy nagy egész, amit önmagán kívül lényegében semmi nem vesz körül, néha kitekint magából, és szemléli a többi, tőle független létezők világát, amelyek szintén szemlélik őt, ha olyan kedvük van éppen. Vagy pedig teremt magának illúziókat, és abban gyönyörködik, viszont nem azonosul velük, mindig tudja, hogy kicsoda valójában.


"Nekd ki az "álomkarakteredˇ"?"

Aki felébredt az álomból. :)

2017. ápr. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Firedoom ***** válasza:

Szamomra ez egy eleg egyszeru kerdes ugyanis eleg sokat szerepjatekozok chaten es ha akad csapat akkor eloben is. Konkretan ezt a karaktert felig meddig magamrol masoltam, a tobbit meg kitalaltam (ezeket szandekom szep lassan elerni. Persze nem mind, csak a fizikailag lehetsegeseket)

Egy 20-22 eves, magas sracot kellene elkepzelni hosszu szoke hajjal es kek szemekkel. Nem valami kigyurt, de annal mozgekonyabb es ugyesebb. Mozgasa furcsa, jellegzetes, neha indokolatlanul teblabol ossze vissza, mozgatja a labait, tordeli a kezet, maskor csak egy halovany mosollyal bamul maga ele es ha ez feltunik valakinek azt egy varatlan mondattal fakepnel hagyja.

A karakter feltunoen laza. Meltosagteljesen setal arra amerre akar es akkor amikor akar. Nem erdekli az idojaras, a nezokozonseg, ugyan olyan termeszetesen kepes viselkedni veszelyhelyzetben mint amilyen lazan eszik egy frissen sult zsemlet.

Olzozete meg ami lenyeges: terd ala ero, fekete kabat, csak az ove folott osszekotve, a laba korul lebeg a szelben. Az oldalara egy konyvet erositett ami kulcsal zarhato, lapjai teljesen uresek. Fejen nagy karimaju kalap es hatan egy stilusos kard. Nagyjabol ennyi.

2017. ápr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Legszívesebben Kylie Minogue bőrébe bújnék.

Egy gyönyörű, felszabadult nő lennék, aki mindig derűs, szeretik az emberek és népszerű. Mindenhol ismerik, mégsem botrányokról híres.

Csinos vékony alkatom lenne, megvehetném magamnak az összes Louis Vuitton, Gucci, YSL ruhát, ami csak tetszik és amit a pénztárcám enged.

Jóban lennék a királyi családdal is, kitűntetések sorozatát kapnám.

Persze mellette azon lennék, hogy segíthessek az embereknek pozitívan látni a világot, mindenkire kedvesen mosolyognék.

2017. ápr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!