Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok ti a strandon, tengerpa...

Lányok ti a strandon, tengerparton megnézitek egy férfi testét? Mennyira zavar titeket ha egy férfi nézi meg a ti testeteket?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 19. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

Persze, hogy szoktam. :D

Attól függ. Ha én tetszem saját magamnak, természetesen nem zavar. :D Viszont, ha nem érzem jól a bőrömben, akkor azért kicsit félek.

De eleve, ha néz, akkor nem lehet nagy a baj.

Mondjuk, ez a életkor nálam 15-25 közé terjed. Ha ennél idősebb néz rám, akkor kicsit megijedek, hogy pedofíl.

16/L

2017. ápr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézek.


Nagyon zavar, már évek óta csak nyári ruhában ülök a parton.

2017. ápr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

Természetesen megnézzük.

Hát, ha egy nálam jóval idősebb férfi (mondjuk 20-25 év felett) elkezd bámulni, akkor elég erős undor tör rám. Volt olyan, hogy egy srác rohadt feltűnően bámult, miközben a csaja ott ült az ölében. És ha ez még nem lett volna épp elég féreg viselkedés, még oda is jött hozzám "ismerkedni". Szóval vannak esetek, amikor zavar, de alapjáraton jól tud esni néhány elismerő pillantás.

2017. ápr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenki azt írja, hogy a strandon senki nem néz senkit..ez azért nem teljesen így van. Imádom a vizet, de már 3 éve nem voltam strandon vagy vízközelben mivel annyira feszengek az emberek között.(nem az alakommal van gond egyszerűen csak nem érzem jól magam, főleg mikor egy-két topmodell lányon látni, hogy el van ájulva magától). Szóval ja. 17/L
2020. szept. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!