Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nincs értelme élni?

Nincs értelme élni?

Figyelt kérdés
Szüleim négyéves koromban meghaltak autóbalesetben nagymamám nevelt fel ahogy betöltöttem a 18-at ő is meghalt úgy érzem értelmetlen az életem semmi megoldást sem találtam pedig nem vagyok ügyetlen, igazán készen álltam mimdenre de már feladtam elég az életből kikapcsolták a gázt a lakásban kajám nincs,heti 1x kapok a szomszédtol a wifit is tőle használom... munkahelyem van de fizetem a lakás hitelt nem tudom mmit tehetnék
2017. ápr. 19. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Bármit! Átérzem ami veled van. Hogy ennyire fiatalon kell ezt. Én idősebben vsgyok elég hasonlóban és nekem is nehéz.


De te nagyon fiatal vagy. Innen lehet változtatni. Csak kicsit hosszabb távban kell gondolkodnod.


Kezdetnek leírhatnád mi van veled. Mit dolgozol, hol élsz, vannak barátaid, vagy rokonaid? Ez segíthet felmérni hol tartasz most.

2017. ápr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Imádkozz,fordulj Istenhez és olvasd a Bibliát! Ő segít majd neked mindenben. Feldolgozni a haláleseteket és biztos vagyok benne hogy megoldást talál az életkörülményeidre is. :)
2017. máj. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Remélem jobb kedved van azóta kicsit. Nekem igen. És remélem elkezdted kidolgozni, hogy hol akarsz lenni 5 vagy 10 év múlva. Nincs más út. Kis lépések sok ideig. Ez vezet változáshoz.
2017. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!