Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok a prostikról?

Ti mit gondoltok a prostikról?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 20. 22:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Valamiből nekik is meg kell élniük.
2017. ápr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%
Hogy két lábon járó nemibetegségek!
2017. ápr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%

Nem leszek nepszeru, de nem tartom oket sokra..es akkor meg finoman fogalmaztam.

Nokent ugy gondolom, hogy barkinek lenne lehetosege tisztes munkaval normalis penzt keresni nemi kitartassal, csak van aki lusta dolgzni, vagy olyan anyagias, hogy barmire kepes a penzert...

2017. ápr. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%
Én is prosti vagyok és általában jót gondolnak rólam. 25/N
2017. ápr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
67%
Nem ítélem el őket, mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja.
2017. ápr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
25%
De most konkrétan a prostikra gondolsz vagy a szexmunkásokra? Csak mert akikre itt a válaszolók célozgatnak, hogy önként ebből élnek, azok szexmunkások. A prostituáltak - többnyire - erőszakkal elrabolt lányok/nők, akiket prostitúcióra kényszerítenek. Ne keverjük a kettőt.
2017. ápr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%
ha nem ezt csinalnak akkor valszeg csovesek lennenek vagy munkanelkuliek esetleg kozmunkasok szval jol van ez igy, nekem nem artanak ezzel.
2017. ápr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
26%

Svájcban voltam 3 évig. Egy házam, egy autóm lett, a maradék a bankban és az édesanyámnak. Azóta már rendes munkám van, kitörtem, és igyekszem elfelejteni.

Offként: normális nő havonta végeztet fulltesztet magán, minden betegségre szűrnek, sosem volt semmi bajom, miután abbahagytam még 6 hónapig jártam havonta. Persze az igénytelenebb nem fizeti ki ennek a 40ezres díját, viszont külföldön anélkül nem is lehetett dolgozni.

2017. ápr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
10%
Én is prosti vagyok, pedig jogi diplomám van, de nem vettek fel sehová. :( Ez is egy munka, van akinek ez jut.
2017. ápr. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Vajon nem égnek ki nagyon? Nem kopik el bennük ez az egész intimitás?
2017. ápr. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!