Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az hogy valaki fáradt miért...

Az hogy valaki fáradt miért jelenti azt hogy bunkónak is kell lennie mellé?

Figyelt kérdés
Legalábbis ez egy elég népszerű kifogás ha valaki elkezd bunkózni, hogy emiatt van
2017. ápr. 20. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A fáradtságtól, éhségtől ingerlékenyebbek leszünk. Így vagyunk kódolva.

De ettől függetlenül szerintem oda lehet figyelni, hogyan viselkedünk másokkal, bár sokkal nehezebb visszafognunk magunkat.

2017. ápr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom a helyzetet, de altalaban azert, mert senki nem torodik vele, mindig csak traktaljak az egyeni problemaikkal a "baratok"... a faradtsag nem csak testi lehet... altalaban lelki eredetu. Szoval ha valaki azt mondja: "faradt vagyok" kerdezd meg h minden rendben? Beszelgess vele.
2017. ápr. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Járulékos a dolog, annyira kimerült, hogy nem törődik már azzal az ilyen ember, hogy megsért e valakit vagy sem, persze nem mindenki ilyen.
2017. ápr. 21. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!