Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem akarok facebookra kirakni...

Nem akarok facebookra kirakni képet, mert nem használom. De van aki hetente megkérdezi hogy miért nem teszek ki magamról. Hogy lehet valami végleges választ adni? 22N

Figyelt kérdés

Tényleg nem használom. Sosem tettem ki semmit, nem is igazán lájkolgatok, nem jelölgetek új ismerősöket. Szinte csak muszájból vagyok fent a sulis csoport miatt. Ha az nem lenne már rég töröltem volna az egészet.

Más alkalmazáson szoktam chatelni a barátaimmal.

Viszont van egy jó ismerősöm aki heti szinten szinte leszid hogy rakjak ki profilképet mert így azt sem tudja kivel beszél. (Ismer személyesen)

Annyira unom már.. Hogy lehet megmondani neki hogy nem akarok semmit kirakni mert nem érdekel az egész facebook?


2017. ápr. 21. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy lehet megmondani neki hogy nem akarok semmit kirakni mert nem érdekel az egész facebook?"

Ahogy ezt a kérdést kiírtad.

2017. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
A helyzetem detto ugyanez, majd írd meg a meoldást :D
2017. ápr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Van egy jó ismerősöd aki nem tudja kivel beszél? Tényleg jó ismerős lehet.

Tedd be borítóképnek hogy nem posztolok semmit.

2017. ápr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

azt mondod neki-

ha akarsz valamit akkor felhívsz telefonon,akkor legalább tudod majd,hogy kivel beszélsz.

ha meg nem hívsz fel,akkor nem is fontos.

lényegtelen dolgokkal meg ne fárassz nagyon megkérlek.

2017. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Mondd meg, hogyha nem áll le ezzel a kérdéssel, többé nem vagy hajlandó szoba állni vele. Így lehet már észreveszi magát.
2017. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

A "jó ismerősödet" tiltsd le pár hónapig, hátha észbe kap. Ha személyesen is ismer, akkor ha nagyon muszáj, el fog tudni érni így is.


Úgy egyébként lehet, hogy érdemes lesz majd legalább egy képet kiraknod később, amikor már állást keresel, mert rá szoktak keresni az emberre, amikor jelentkezik valahová. Akkor majd egy elegánsabb képet tegyél ki.

2017. ápr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket:)


Én legszívesebben fent sem lennék. Lehet mire munkakeresésre kerül a sor, addigra már nem leszek facebookon. Remélem nem hátrány ez.

Egyszerűen nem foglalkoztat ez a közösségi oldalas dolog.


Mentek a zöldek! Szép estét mindenkinek!

2017. ápr. 21. 21:08
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Biztos 22 vagy?
2017. ápr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen. Csak meguntam hogy ezzel piszkálnak állandóan. Mintha a világ közepe lenne a facebook és társai. Nem neten élem az életem, bár lehet régimódi vagyok.


Tudtommal ide bárki írhat ki kérdést bármiről kortól függetlenül. Megköszöntem a válaszokat, és felpontoztam mindenkit. A kérdésemben sem bántok senkit... Szóval nem szándékozok vitatkozni senkivel.

2017. ápr. 21. 22:16
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell, nehogy már random életképtelen emberek mondják meg, hogy rakj ki munkakeresés miatt képet meg egyebek. Olyan vagy, amilyen, így vagy tökéletes. Nem mindenki éli a facebookon az életét s nem mindenki van gyakorta fent/akar kirakni képet magáról. Ennyi.

Az meg elég trágya egy munkahely lehet, ahol aszerint vesznek fel, hogy fent vagy-e facebookon vagy facebookon van-e kirakva képed. Pont.

2017. ápr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!