Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti visszajártok a válaszaitokh...

Ti visszajártok a válaszaitokhoz és megszokták nézni egy-egy gyakoris kérdés után hogy fel vagy lepontoznak titeteket?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 22. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Igen, meg szoktam néha nézni. Úgyhogy legyetek szívesek felpontozni.:D
2017. ápr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

A pontozás nem igazán érdekel. Ha másnak abban van öröme, hogy egy hasznos, kérdésre választ adó hozzászólást lepontoz, mert nem egyezik a véleményével, lelkileg szegény, de nekem nem árt vele.

Inkább azt szoktam megnézni, hogy a kérdező reagál-e a válaszomra, és tudtam-e neki segíteni.

2017. ápr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%

Egy kérdéshez inkább azért járok vissza, mert érdekelnek mások válaszai.

Persze, örülök, ha látom, hogy fel vagyok pontozva.

Viszont a lepontozás nem igazán érdekel, de van amikor azért pontoznak le másokat, mert nem tetszett a véleményük.

2017. ápr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%

Néha megnézem..de igazábol semmi értelme komolyan venni.

Es az egesz pontozás hülyeség.sokszor aki segit es jo választ ad azt is lepontozzák..

2017. ápr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

6#-os, igazad van. Nem értem, mi értelme, mert a kérdező el tudja dönteni, hogy számára melyik kérdés hasznos.

Kérdező, miért pontozol le valakit, ha 100%-os a válasza? Csak kíváncsi vagyok, ahogy már írtam.

2017. ápr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Na látod kérdező te pont olyan vagy amit a fent irtam példakent..
2017. ápr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hippigirl, nem ismerkedem itt, bocsi :)
2017. ápr. 22. 12:24
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
mikor hogy
2017. ápr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor visszajárok ha épp úgy van időm. Amúgy szerintem a pontozásnak van értelme, csak az nem mindegy, hogy milyen a kérdés igazából. Én szoktam számítástechnikai kérdéseket feltenni, mert tökre nem értek hozzá, ott nekem segítség lehet, hogy melyik a troll válasz és melyik tényleg jó, ott tényleg van haszna, funkciója ennek.


Olyan kérdéseknél, mint mondjuk abortusz tényleg semmi értelme.

2017. ápr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Én ha valaki jó választ ad, azt is lepontozom, mert fontos a szerénység, nem szabad az embernek elszálnia magától a sok jó pontozás miatt. A rossz választ pedig felpontozom, hogy pozitivitást tanítsak, bizakodjanak az eltévejedett emberek. Azt gondolom, hogy életbölcsességemmel sokaknak segítettem már ez úton... Hajajj lehet szerényebbnek kellene lennem, na nem baj, majd legfeljebb lepontoznak, az majd kompenzál.
2017. ápr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!