Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alacsony (<=170) pasik! Ti...

Alacsony (<=170) pasik! Ti nem szoktátok azt érezni, hogy még a csajok/nők között is hobbitok vagytok?

Figyelt kérdés
Tömegközlekedéssel szoktam járni iskolába és nem egyszer fordult már elő, hogy a hozzám hasonló fiatalok között én voltam a legalacsonyabb. Főleg péntek esti napokon, amikor az egyetemisták már utaznak haza és a fiatalok bulizni indulnak. De olyan is rendszeresen előfordul és ami tényleg a legdurvább, hogy néha végigmérek egy-egy hozzám hasonló alacsonynak tűnő srácot, akit még én is nevetséges külsejűnek tartok (170 vagyok és 23 éves), mert tényleg olyan kis töpszli alkata van, hogy magamban kuncogok. De amikor látom visszatükröződni a testalkatunk körvonalait a busz üvegéről és azt látom, hogy az általam 2 másodpercre lesajnált gyerek is egy negyed/fél fejjel magasabb, akkor felteszem magamnak a kérdést, hogy "Ba***a meg, komolyan ennyire hobbit és nyomorult külsejű vagyok és tényleg ilyen hülyén nézek ki?" Ilyenkor pedig olyan szintű depresszió fog el, hogy legszívesebben ott helyben bevennék egy ciántablettát, ha lenne rá alkalmam, mert így tényleg kínlódás és gyötrelem ez a rohadt élet. De ez a szituáció a lányokkal kapcsolatban is jellemző, hogy látom a csajt, azt gondolom, hogy "Hú milyen jól néz ki, ráadásul alacsonyabbnak is tűnik" és amikor közelebb megyek hozzá, akkor látom, hogy fölém magasodik és rendesen benéztem. Persze a legszörnyűbb érzés továbbra is az, amikor meglátom a 12-14 éves velem egymagas kisiskolás lánykákat, akik szinte még mesefigurás hátizsákot hordanak és meg szakállal és elegáns ruhákkal próbálom a férfiasságomat megőrizni és arra gondolok, hogy elbánt velem a szüleim által öröklött genetika. Nektek vannak hasonló érzéseitek? Hogyan bírjátok ezeket a gyötrelmes pillanatokat feldolgozni?

2017. ápr. 22. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Nem, mivel egy átlagos lány alacsonyabb nálam. Mondjuk volt néhány centivel magasabb barátnőm is, de egyikőnket se zavarta a dolog.

Az a helyzet, hogy én nem vagyok ennyire kritikus másokkal szemben, és nem is vagyok ennyire labilis személyiség. Neked sem a 170 centis magasságoddal van a probléma.

2017. ápr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ne is említsd kérdező! Akár hiszed akár nem de 25 éves "férfiként" 158 centi vagyok... Emellett több súlyos betegséggel is küzdök. Voltam olyan koncerten ahol volt kb 50 lány és mind magasabb volt nálam legalább egy fél fejjel. Nem is megyek már sehova csak ha muszáj...
2017. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Úgy, hogy nem nyavalygok rajta feleslegesen.

166 cm vagyok, de nem azon pörgök, hogy jaj, de szar az élet, mert nem az.

Diplomás férfi vagyok, több hosszú kapcsolattal a hátam mögött. A jelenlegi párom 169 cm, egy gyönyörű, hosszú combú lány.

Ha azon kesergek, mim NINCS, soha semmi nem sikerül, de egész életemben azon voltam, hogy bizonyítsak magamnak, másoknak, hogy alacsonyként is lehet csajozni, lehet boldognak lenni, és lásd, sikerül!

2017. ápr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Ja, igen és nem nézek le másokat, mert minek?
2017. ápr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

én 160 se vagyok, de nőkkel szemben ez ritkán frusztrál, inkább az zavar, ha egy kétméteres sráccal beszélgetek, és nem érzem magam egyenrangú férfinak, hiába.


Viszont az öltözködéssel szerintem kár komolykodni, ha abban vagy, amiben EGYÉBKÉNT jól érzed magad, legyen az akár infantilis feliratos vicces póló, akár öltöny-nyakkendő, akkor ez a természetesség sokkal jobban ellensúlyozza a magasságodat, mint hogyha még az öltözködésedről is lerí, hogy semmi más célod nincs vele, mint a kompenzáció...

2017. ápr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én 22 évesen vagyok 165cm, de nem zavar. Gyönyörű barátnőm van, aki ilyennek szeret, amilyen vagyok.
2017. ápr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Amin nem lehet változtatni pl magasság, azon kár keseregni.Nem visz előrébb . Amin viszont lehet ,arra rá kell feküdni és tolni ezerrel. Közhelyes de így van.
2017. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Első körben neked az önbizalmaddal van a legnagyobb problémád, amin minden alacsony férfi átmegy, de okosan túl lehet lépni rajta.

Taktika:

A termeteden nem változtathatsz, tehát nézd meg, mik azok területek, ahol erősítheted a férfiasságodat.

Sportos, fitt, izmos vagy?

Magabiztos a fellépésed a férfiakkal, és udvarias a nőkkel szemben?

Tudsz egyszerre férfiasan laza és komoly lenni?

Bátor, tökös, rátermett vagy, ha szükséges?

Adsz a megjelenésedre anélkül, hogy túlzottan nagy jelentőséget tulajdonítanál neki?

Megtaláltad már azt a dezodort, aminek az illata kifejezi, mit jelent neked a férfiasság?

Nem vagy görcsös, félszeg?


Ezek mind olyan dolgok, amik férfivá teszik a férfit.

Amint igennel tudsz az összesre válaszolni, és a környezeted is igennel tud rájuk válaszolni, tapadni fognak rád a nők, akármilyen alacsony is vagy, mert férfiasabb férfi leszel, mint a legtöbb magas srác.


Ennyi a titok. :)

Ezeken dolgozz, és már attól magabiztosabb leszel, hogy küzdesz érte.


Sok sikert! :)

- Egy 160 "magas" sorstársad

2017. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Csak beképzelitek.Nem vagy olyan alacsony,mint gondolod.Egyszer csináltunk egy közös képet egy gyerekkel,akit magasabbnak éreztem magamnál.A képen meg látszott,hogy láthatóan magasabb vagyok..A 170 cm nem alacsony.Csak olyan vagy,mint egy anorexiás.Az is hiába 30 kiló,dagadtnak látja magát.Te meg azt képzeled,hogy alacsony vagy.Fordulj pszichológushoz
2017. ápr. 23. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23%

A 170 egy tok atlag pasi magassag. Neked tevkepzeteid vannak meg onkep zavarod.

A baratom 162 centi, en meg egy viszonylag magas lany vagyok a 170 centimmel. Na bumm. Es akkor mi van? Megmondom, semmi. 18/l

2017. ápr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!