Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy kis lelkifröccs?

Egy kis lelkifröccs?

Figyelt kérdés

Sziasztok , nem szoktam erre az oldalra kérdéseket kiírni, főleg nem ilyen mély témát, de most éppen ebben a pillanatban nincs senki akivel beszélni tudnék erről.

fIÚ vagyok, 19 ,2hónap múlva már 2x-es.

Ennek ellenére olykor megingok...lelkileg.

Rengeteg felől érnek ingerek , amiket mindig próbálok értelmezni sőt néha túlzásba is esem rágódok dolgokon.

A legjobb családban nőttem fel , szüleimtől lehető legtöbb szeretetet kaptam , most viszont más véleményére lennék kíváncsi.

Nektek is van olyan , hogy nincs egy normális személyiségetek? Ezt túlzás lehet, de én úgy érzem , hogy amikor különféle dolgok érnek könnyen befolyásolnak. Változok , rengeteget. Mint régen az óvodában , egyik nap ez akarok lenni a másik nap az . Ha beszélek vallásos emberrel , nekem is megjön a kedvem a templomba járáshoz, ha meg egy ateistával beszélgetek rátud világítani dolgokra amikben én is elkezdek "hinni".

Nem hiszem , hogy helyénvaló az, hogy így viselkedek, régen nem voltam ilyen. 4-5 éve váltam ilyenné és nagyon nem szeretem pedig nagyon nagy tettvágy érzetem van érzem hogy valami küldetésem van ebben az életben. Lelkileg instabil vagyok olykor és ez rossz mert nekem is építeni kéne ezt a társadalmat ezt a világot.

SOha nem volt még barátnőm, a csajokkal jól kijövök (akik szimpatikusak) , többször volt 1éjszakás kalandom tehát jól kijövök velük de soha nem volt mellettem egy lány akivel fejlődhettem és kiegészített volna , alakíthatta volna személyiségem. Sztem ez az oka , hogy túl sok a gátlásom. Gyűlölöm ha itthon más vagyok a családom vagy a baráti társaságom előtt ellentétben egy idegen helyen. Otthonos környezetben lazább vagyok sok dolgot megmerek csinálni , beszélni, idegen környezetben meg blokk van rajtam , könnyen tudok alkalmazkodni de mégis más vagyok. Egy komolyabb ember. Ez nagyon rossz, nem tudom magamban ezt feloldani.

Kérlek írjatok tapasztalatokat , véleményt. Nagyon köszönöm :))



2017. ápr. 23. 13:33
 1/4 Fritzkó Mákiel ***** válasza:

Pont így vagyok csak otthonosabban mozgok idegenbe is. Most mondanám hogy keress olyan témát ami nagyon hamar megfog és azzal foglalkozz, de nem is tudom. Nekem is van egy ilyen űr, de nem biztos h a csajok miatt. Egyébként sokan nem akarnak a része lenni a környezetnek, csak igy el akarnak lébecolni aztán utánan a vízözön. Én is hajlamos vagyok relatíve tul komolyan venni dolgokat pl melót. Volt h nem volt más dolgom, nekiálltam söpörni, munkatársaim meg elkezdik h "laasssan ráérünk". Mondom WTF nem pont az a jo ha tulvagyok rajt. Na mindegy megértelek de hidd el ha komolyabban veszed mint a körbyezeted, na az a rossz. Ebben az esetben azt is mondhatnád h vmi drog hiányzik, nem pedig csaj.


20f

2017. ápr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Végig kell csinálni. El kell dönteni ki vagy. (írni egyszerű csinálni melós)

Ami feltűnő, hogy nem tudsz csajt megtartani. Ebben az irányban akár el is indulhatsz. Kérdezd meg magadtól miért. Próbálj meg erre fele fejlődni (az irány igazából mindegy, "viszi magával a többit"). Nem lesz sétagalopp, de megéri. Hajrá

2017. ápr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A drog ahh...más a drogom , nem tudatmódosító hanem hangulatmódosító ....kirándulás úszás stb...:D
2017. ápr. 23. 14:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, nincs veled semmi baj, majd kikupálódsz idővel.
2017. ápr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!