Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarországon nincsenek melegek?

Magyarországon nincsenek melegek?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert állítólag aki férfias külsejű, de valami női holmit visel, vagy festi a haját, vagy a körmét stb azt melegnek nézik. De én sose láttam ilyent, pedig nyitott szemmel járok.
2017. ápr. 23. 14:17
 1/4 Pelenkásfiú ***** válasza:
62%

Háromszor elolvastam a leírást, de még mindig úgy látom, hogy semmi értelme. :D


Először is, aki a másik nem ruháit hordja, az nem meleg, hanem transzvesztita.


Amúgy meg:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas

Látod, üres a témakör, tehát egy sincs Magyarországon :D

2017. ápr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A homoszexuális, a transzvesztita és a transznemű (mert ezzel is keverik egyesek) az három különböző dolog.

Csak mert egy férfi a férfiakhoz vonzódik, még lehet baromira férfias is, kívül-belül, miért ne?


Vannak olyanok is, akikről írtál, a párom pl. alkalmilag kinézett úgy (vagy nélkül, összehozta mindet egyszerre), de nem homoszexuális, sőt még csak nem is panszexuális, amennyire meg tudom ítélni. Sőt, a női ruhák sem izgatják különösebben, csak néha poénnak tartotta, plusz cosplay is volt a képben. A nemi identitása már nem szabványos, de ennek köze nincs a szexuális orientációhoz.


Az, hogy valaki festi a haját, abban amúgy semmi nőies nincs. Mindössze a férfiaknál kevésbé gyakori a dolog.

2017. ápr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem én, de valahol a többség mintha csak akkor tekintene heteronak vkit, ha full úgy is néz ki.
2017. ápr. 23. 14:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyilván vannak melegek, de nem látszik rajtuk, aki pedig transzfesztita, azért nem. Szinte mindenki a külső alapján alkot véleményt, így nem csoda, hogy nem látni pl balerinacipős vagy tunikás fiúkat harisnyával, női cipővel, még ha lenne aki így érezné jól magát, esze ágába se lenne így kimenni.

(egyébként pl ilyen tunika jellegű fekete póló félét épp tegnap láttam egy fiún, egyébként is arcra ilyen baba arcú volt, simán gondolhatnám melegnek, de nem gondoltam annak).

2017. ápr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!