Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha az embernek nagy feje van? Szó szerint. Nekem már sokan mondták, hogy nagy fejem van, elég magas vagyok, testalkatom normál, de inkább erős vállas. Tehát nem azért nagy a fejem mert sovány vagyok. Vélemények?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 23. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sebestyén Balázsnak is nagy feje van és látod elég sikeres nagy fejjel is.
2017. ápr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ugyan már

nyilván nem kórosan nagy a fejed. Akkor meg nem számít mekkora, a lényeg, hogy arányos, szimpatikus arcod van-e, és jóképű vagy-e (a testalkatodból ítélve gondolom pasi vagy)


az egyik embernek az a baja, hogy túl kicsi, a másiknak az, hogy túl nagy, a harmadiknak túl kerek, a negyediknek túl szögletes, a Süsünek meg csak 1 van... igazából, ha körbekérdeznéd az ismerőseidet, lefogadom, hogy 10-ből 8, talán 9 ember is változtatna a fején valamit, ha lehetne


nem szabad belőle ügyet csinálni ;)

2017. ápr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2es válaszoló nagyon kedves vagy, minden jót kívánok neked!!
2017. ápr. 23. 14:52
 4/11 anonim ***** válasza:

Kösz, de semmi kedveset nem írtam, csak azt, ahogy tényleg gondolom.


Amúgy vannak trükkök, optikai csalások, amikkel kicsinyítheted, de még nagyobbá is tudod tenni


pl

rövid haj + hosszabb, teljes szakáll = növeszti


középhosszú frizura = kicsinyíti

valami ilyenre gondolok [link]


egészen rövid frizura + rövid, fazonra nyírt kis szakáll = kicsinyíti

[link]

[link]


Ha nagy a fejed, hordj zakót, és olyan pulcsikat, kabátokat, amiken van vállpánt, mert ezek még inkább hangsúlyozzák a vállszélességedet, és ugye minél szélesebb a vállad, annál kevésbé nagy a fejed


jó trükközést! :)

amúgy hány éves vagy? ezekre a trükkökre az ember általában 25-30 éves korára jön csak rá...

2017. ápr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pont 25 vagyok, te??
2017. ápr. 23. 15:37
 6/11 anonim ***** válasza:
30 :)
2017. ápr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

amúgy ha mutatsz egy képet, szívesen adok konkrétabb tippet, én mit csinálnék a helyedben


nem vagyok homokos, de elég sokat olvastam a kinézet témában, mivel nekem is bőven volt min javítani, szóval már van hozzá valamennyi érzékem.

ha gondolod, segítek

2017. ápr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Amúgy nem zavar, csak véleményekre lettem volna kíváncsi, ahogy az elején írtam..
2017. ápr. 23. 15:43
 9/11 anonim ***** válasza:

tesómnak is nagy a feje és viccelődünk vele. Amikor egyszer koponya CT-re ment és két CD-n adták oda neki az eredményt és még mondta is az asszisztens, hogy fura, általában csak 1et adnak, akkor majdnem bepisilt a röhögéstől :D

Egyébként nem befolyásolja semmiben

2017. ápr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ja, jó, akkor minden OK. :D

Azt hittem, temeted magadat miatta. a mai világban már nem egy srácnak agyára megy a tökéletes külsőről szóló propaganda

2017. ápr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!