Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti gondolkodtatok már rajta,...

Ti gondolkodtatok már rajta, hogy a legédesebb, legtökéletesebb fiúk miért mindig melegek?

Figyelt kérdés
Találsz egy fullos srácot, olyan helyes, hogy szavak nincsenek, nem mersz odamenni, mert biztos beképzelt tahó, de kiderül, tök kedves, humoros és... meleg... Semmi bajom a melegekkel, sőt! Csak ez hogy lehet?

2017. ápr. 23. 14:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%

Neked a fullos mit is jelent? Hogy teli van? :D

Nem mindegyikük, de egy részük tényleg az.

Gondolom a miértje az, amiért sok szép és egyedi lány lezbikus.

2017. ápr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább az a bajom, hogy a legtökéletesebb fullos pasik mindig heterók... Fene vinné el.

Homokos srác voltam.

2017. ápr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Rám is illik ez a kérdés mert már megkérdezték hogy a srácokat szereted? Mondom nem, miért? Ő azzal válaszolt hogy a szemöldököd hajad mindig meg van csinálva, izmos vagy, szóval adsz magadra, többet mint egy átlagos férfi... :D

24F

2017. ápr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a meleg férfiakban lehet valami kis női hajlam, és ezért többet foglalkoznak a külsejükkel, mint a heterok.
2017. ápr. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én tapasztalatom szerint meg pont azok a helyes fiúk nem melegek, akik nekem tetszenek. Ellenben én meleg vagyok, és a legkevésbé sem vagyok helyes...
2017. ápr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ezt a tökéletességet nem (csak) a külsőre értettem. Általában tök közvetlenek, nyitottak, kedvesek, lehet velük jókat nevetni. Még nem találkoztam kivétellel...
2017. ápr. 23. 15:41
 7/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egymás közt (tehát egy pár esetében) tudnak dominánsak lenni, de mivel a társadalom úgy viszonyul ezen réteghez, ahogy viszonyul - illetve eleve a mai társadalom kemény, beszólogatós, durva -, ők nem feltétlen szeretik ezt a fajta hozzáállást, ezért ők eleve nyugodtabbak.
2017. ápr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Talán azért kedves és humoros, meg azért normális, mert nem egy megszerzendő trófea vagy számára. Hanem egyszerűen egy másik ember. Márpedig számomra nagyon vonzó ha igy állnak hozzám. Csak hát csaj létemre esélyem se lehet egy meleg srácnál... A huszonkettes csapdája, vagy hogy szokták mondani. Ha nem lenne meleg, nem igy viselkedne velem, de ha nem viselkedik igy, akkor nekem nem kell...
2017. ápr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Igen én gondolkoztam már ezen

Jol irta valaki a 22-es csapdát is.


Pont azert homok, de inkább bi-k, mert az átlagál közvetlenebbek, nyitottabbak, igy a szexuális életben is azok.

Alfahímnek néznek ki, én meg gyakorta ezeket vonzom :( nekem nagyon nem jön be, hogy a pasik sincsenek ellenükre, mihelyst megtudom, onnanstol valahogy kifordulok magambol. Kb a nőiességembe vetett hitem omlik szinte össze. Nem működik a kapcsolat nekem ilyenekkel hosszabb távon.

2017. ápr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

*ha elköltözök ezer km-rel is arébb, uj életet kezdek,az uj társadalomban ki lesz a barátom..?

Megint egy bi alfahím. Es kezdődik minden előlről. Először csak sejtem, aztán már a gyanú is fennáll....aztán kezdek kiakadni...néha poénra is veszik, mert ugye ez csak nekem dráma..stb stb

2017. ápr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!