Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szép lányokkal, a divatos...

A szép lányokkal, a divatos lányokkal, a sminkelt, feltűnő cicababákkal miért bánnak jobban a fiúk, mint az átlagos, kedves, jó szívűekkel?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 23. 21:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Engem a festett cicababa tyúkok irritálnak, és gyakran flegma vagyok velük ha látom hogy olyan "felszínesek". Inkább a kedves lányokkal kedves vagyok, a flegmákkal meg flegma...
2017. ápr. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
hat keves ilyen fiú van a többség a csini lányokat bálványozza,körül rajongja, az átlagos lányokon meg keresztül néznek vagy haver ként kezelik.
2017. ápr. 23. 21:35
 3/24 anonim ***** válasza:
78%

Mert "menőzhetnek" az ilyen trendinek nevezett műanyag, póthajas, műkörmös, csücsörítős libákkal, akik mellesleg nem flegmák, hanem buták, mint egy tixar. :) Egyébként normális iq-val rendelkező srácok pont lesz@rják az ilyen

pózoló ribizliket. :)

2017. ápr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehet sminkelt, feltűnően szép lány is jószívű és átlagos lány is gonosz.

De a kedves jószívű értékes tulajdonság, abban igazad van.

2017. ápr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

3# en meg nem talalkoztam ilyennel, mat.-fizes osztalyba jartam, ott okosak a fiuk meg is a feltuno lanyok utan nyaladzottak..

4# es ilyennel sem talalkoztam, az a baj hogy aki feltunoen szep az megkapja errol a visszaigazolast ezzel hatalmasra no az egoja ami ahhoz vezet hogy lekezelo es bunko lesz masokkal..

2017. ápr. 23. 21:46
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

Szeretem az ilyen kérdéseket.

Mondd csak, te amikor "fiúkról" meg "férfiakról" beszélsz, akkor igazából kikre gondolsz? Mindegyik fiúra/férfira? Vagy inkább csak az alfahímekre?


Kicsit nézz már körül jobban a környezetedben kérdező!


Egy átlagos, kedves, jószívű lány bizony bejön a fiúknak! A legtöbb fiú örülne, ha olyan barátnője lenne! Ez tévhit, hogy az átlagos lányok nem jönnek be a fiúknak/férfiaknak. Túl nagy elvárásai csak az alfahímeknek vannak. Tudod, ők azok a menő arcok a suliból, akikre a csajok nedvesednek titokban.


Úgyhogy mielőtt legközelebb ilyen fölösleges kérdést teszel fel, nézz már kicsit magadba. Mert tetszik, vagy nem, egy "átlagos, kedves, jószívű" fiú tökéletesen boldog lenne, ha lenne mellette egy "átlagos, kedves, jószívű" lány. Csak az ilyen lányok - vagy legalábbis azok, akik azt hiszik magukról, hogy ilyenek - észre sem veszik az ilyen fiúkat.

2017. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert én egy divatosan öltöző, sminkelő csaj vagyok,aki mindenkivel kedves, mindenkire mosolyog, odafigyel másokra, nyitott, magabiztos. Van egy stílusom, ami feltűnő.

Nyilván vannak üres fejű, bunkó cicababák, de a kettő nem függ össze. Vannak buta és bunkó "átlagos" lányok is.

Egyébként pont ugyanannyi pasi figyel fel rám, ha egy nadrág+póló semmi smink van rajtam, mint amikor csini ruci szép smink van rajtam,amennyiben mosolygok,kedves vagyok, van kisugárzásom.

Ne skatulyázzunk be senkit, oké?

2017. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem csodálkozom, hogy nem láttál.

Külsőtől függetlenül kevés a kedves ember. Ha belegondolsz rengeteg "átlagos" kinézetű lány is van, aki gonosz. Csak te nem gondolsz ebbe bele.

És igen vannak ilyenek. Én ismerek is párat.

Ettől függetlenül én simán járnék átlagos lánnyal. Viszont sosem járnék gonosszal, akármilyen is legyen.

2017. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

kedves 6# mindig is

utaltam az alfahimeket ahogy te nevezed, viszont az atlagos fiuk sem vettek eszre soha egyedul a beteges vagyu ven emberek akadtak mindig ram meg egy ket nem tul okos srac akiknek en voltam/lettem volna a 2.-3. baratnojuk ha nem buktatom le oket:)

2017. ápr. 23. 21:57
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csak az alfahímek körülrajongására vágysz. Ennyi erővel a fiúk is kérdezhetnék, hogy miért csak az izomagyú, felszínes parasztokat rajongják körül a lányok, a kedves, rendes fiúkat pedig nem (bár ez szerintem hülye kérdés, és buta általánosítás).


Ha pedig valóban nem jössz be a fiúknak, akkor lehet, az a baj, hogy egyszerűen nincs benned semmi, ami vonzó... A vonzó dolog egyébként nem mindig a külsőt jelenti.

2017. ápr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!