Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez már spórolási betegség lenne?

Ez már spórolási betegség lenne?

Figyelt kérdés

tavaly óta mindig félreraktam egy kis pénzt amiből idén áprilisba tudnék számítógépet fejleszteni. Viszont hiába gyűlt össze a pénz egyszerűen nem tudom rávenni magam a vásárlásra, igazából sajnálom magamtól. Persze nem nulláznám ki magam teljesen de akkor is.

Múlt héten egy pár nadrágot kellett vennem. Azt hittem kicsinál engem a bűntudat. Hogy minek kellett az nekem stb stb. Jelenleg csak azt látom magam előtt , hogy a meglévő összeget is csak növelni kellene további spórolással. És , hogy csak az érzésért , hogy sok legyen. Viszont érzem , hogy ez így nem lesz okés.. Szerintetek ez beteges ? Alapvetően szegény családban nőttem fel, a mai napig örömmel támogatom a szüleimet. Viszont magamtól minden forintot sajnálok.


2017. ápr. 24. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Magad írtad le, minden forintot sajnálsz elkölteni.

Spórolni általában mindig kell az életben, maga dönti el az ember mire fordítja.

2017. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen beteges, hogy így ragaszkodsz egy eszközhöz.
2017. ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha nem a hatszázharminckettedik nadrágra költötted, hanem tényleg kellett már venni, akkor igen, baj.

Ez nem normális.

Egyébként én sem szeretek pénzt költeni, nekem is bűntudatom van, és zavar, ha egyre kevesebb van. De ettől függetlenül költök, mert muszáj. (Kaja, pelenka, tápszer stb. )

2017. ápr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!