Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek hülyének, mikor...

Miért néznek hülyének, mikor a terveimről kérdeznek és elmondom, hogy ismétlő érettségit szeretnék tenni?

Figyelt kérdés

Sok mindent átéltem, amitől nem tudtam tanulni így elég rossz eredménnyel érettségiztem, valahogy átrugdostak. Tervezem, hogy ismétlő érettségit teszek, de mindenki azzal jön ha beszélek erről, hogy minek? Megvan és kész, nem nézi azt senki, hogy milyen, ők nem foglalkoznának vele. Volt aki visszakéérdezett, hogy miért, nincs érettségid?

Egyszerűen rosszul érzem magam miatta, jobb eredményt szeretnék.


2017. ápr. 26. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Egyszerűen ostobákkal állsz szemben. Teljesen helyes, hogy te többet akarsz elérni. Ezzel ne is foglalkozz. Tedd a dolgod, esetleg kevésbé hangoztasd, ha látod az esetleges fogadtatást...Majd rájönnek, ha már szintet léptél.
2017. ápr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha neked jó csináld.

De ha már tanulni szeretnél, szerintem is többre mennél egy tanfolyammal, egy nyelvvizsgával, egy fősulival, azzal lehet úgymond szintet lépni, de azzal hogy mi van a fiók mélyén lapuló bizonyítványba, azzal szerintem nem jutsz előrébb.

2017. ápr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem továbbtanuláshoz kell a jó érettségi akkor tényleg felesleges mert senki nem fogja nézni csak azt hogy megvan
2017. ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Jól esik, hogy végre nem lenéző visszajelzést kaptam, ez is motivál. :) A tanácsodat pedig megfogadom. :)
2017. ápr. 26. 14:05
 5/7 A kérdező kommentje:
:) A többieknek is, nem vettem észre hogy írtatok. :)
2017. ápr. 26. 14:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, merre szeretnél továbbtanulni. Ha olyan helyre jelentkezel, ahol számít a jó érettségi eredmény, akkor alap hogy kell az ismétlő érettségi. De ha valami olyan tanfolyam, vagy szakképesítés a cél, ahol gyakorlatilag csak annyi a lényeg hogy meglegyen az érettségi, akkor többet érhet ha az ismétlő érettségire fordítandó időt már eleve a kívánt szakma elsajátításába fekteted inkább.

Bár persze, minden további nélkül megteheted ha ezt akarod, de lehet érdemes ezt még jobban átgondolni, hogy biztos ezen múlik hogy jobban érezd magad?

2017. ápr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én négyest javítottam ötösre. Senkinek semmi köze hozzá!
2017. ápr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!