Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan győzzem le/enyhítsem ezt?

Hogyan győzzem le/enyhítsem ezt?

Figyelt kérdés

Nem tudom biztosan mi is a jó szó erre, de arra értem hogy képtelen vagyok megbízni másokban.

Attól tartok, ha bármit (személyes dolgot) mondok a másik fél felhasználja ellenem.

Mindig azt keresem, hogy az illető mit miért tesz és hogy ezzel nekem hogyan árthat, mert biztos, hogy nekem akar ártani vagy ki akar használni, kigúnyolni... stb.

Emiatt nincs egy igaz barátom sem, akivel megoszthatnám a fontosabb dolgaimat, nem nagyon beszélgetek már senkivel és kezdek egyre jobban magamba zárkózni. :(

Hogy tudnám ezt legyőzni?

15/L



2017. ápr. 26. 18:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy kigúnyolnának? Csak úgy félsz tőle, vagy tényleg ezt teszik?

Figyeld meg, kik azok, akik mást is kinevetnek a háta mögött, na, ők valószínűleg veled is ezt tennék, velük ne barátkozz! Viszont akin látod, hogy mindenkive rendes, azzal megpróbálhatnál beszélgetni.


Sok sikert! :)

2017. ápr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!