Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 23 éves fiúként gáz ha a...

23 éves fiúként gáz ha a szüleimmel lakom?

Figyelt kérdés
Még nem költöztem el, de ha lenne párom megtenném, dolgozok rendesen, de nekem így sokkal kényelmesebb hiszen elég nagy lakásban élünk szerencsére. Ez gáz?
2017. ápr. 26. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha kihasználod őket, tehát ha nem segitesz be házimunkában, vagy a rezsiben (ergo nem adsz haza), akkor igen, nagyon gáz.
2017. ápr. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Kiveszed a részed? Segítesz? Adsz bele a közösbe? Ha igen és nem vagy a szüleid terhére akkor cseppet sem gáz.
2017. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Az a gáz, hogy 23 évesen még fiúnak hívod magad. Remélem a farkad nem kuki még mindig.

Otthon lakni pedig nem gáz, ha kiveszed a részed a házimunkából és ha dolgozol, amiből hozzájárulsz a költségekhez. Kivéve, ha nem büfé szakra jársz (pl. Orvosi), mert ez mellett nem éri meg dolgozni.

2017. ápr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"Kivéve, ha nem büfé szakra jársz (pl. Orvosi)" O.o
2017. ápr. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Persze, beleadom a rezsibe a részem, gondolkodtam azon, hogy kibérelnék egy szobát, mivel lakást azt nem tudnék egyedül a fizetésemből, de egyszerűen feleslegesnek érzem azt, hogy egy idegennel keljen laknom... csak sok helyen hallom hogy ilyenkor már külön koltozes stb...
2017. ápr. 26. 21:29
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem gáz, ez nagyon elterjedt. A gúnyos mama-hotel kifejezés inkább azokra értendő, akikről az első válaszoló is ír.

Tesóm pl. otthon lakik 28 évesen, de egy tányért sem mosna el, és nem dolgozik, anyám vesz meg neki mindent. Egész nap játszik vagy füvezik. Na ez a gáz, nem az hogy otthon lakik valaki a szüleivel.

2017. ápr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még annyi, én amúgy amilyen örömmel költöztem el, hááát, inkább otthonról tanultam-dolgoztam volna én is. Annyi szar emberrel laktam együtt, loptak, nem takarítottak, stb. És csak feleslegesen ment el erre is a pénzem, hiszen az albérletek régebben is drágák voltak.
2017. ápr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28 éves nő vagyok. Éltem már külön, de most megint a szüleimmel lakom. Dolgozok, beszállok a közösbe, házimunkát is végzek. Nem szeretnék egyedül vagy egy idegennel lakni albérletben, itthon kényelmesebb, és a szüleimmel is viszonylag jól kijövök. Erre nincs szabály, mindenki ott lakik, ahol akar.
2017. ápr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Ez az egész baromság onnan ered, hogy anno, amikor az USÁban jó volt a gazdaság meg hasonlók, akkor simán megtehetted azt, hogy elköltöztél otthonról 18 évesen. A sok hülyének meg nem tűnik föl, hogy 1) már nem olyan az USA 2) nálunk mindig is hagyomány volt családdal lakni.
2017. ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
fél évet egyedül éltem, miután a bnőm elhagyott. Fél év után örömmel költöztem haza. Itt legalább megkérdezi valaki, hogy milyen napom volt meló után. Nem pedig a kietlen üres ház vár.
2017. ápr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!