Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen ember az aki bunkó,...

Milyen ember az aki bunkó, érzéketlen és önző?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 26. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó, érzéketlen és önző.
2017. ápr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen bunkó, érzéketlen és önző az aki ember?
2017. ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Öcsém. Még anyák napján sem mond egy mukkot sem anyánknak, de azt elvárja, hogy akkor is változatos, finom ebéd legyen az asztalon.
2017. ápr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Átlagos.
2017. ápr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egoista,extrovertált,pszichopata. Vagy ezeknek a keveréke.
2017. ápr. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos, a mai világban sikeresnek mondanám az ilyen embert. Nincsenek erkölcsi megfontolásai, nincs tekintettel másokra, a célját és az akaratát végigveri mindenen és mindenkin.
2017. ápr. 27. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
#6, szerintem tévedsz. A legtöbb sikeres embernek kivételesen jók a kommunikációs készségei, de legalábbis nem bunkók. A mai világban már minden nagyon komplex, az emberek semmit sem tudnak egyedül előállítani. Ha valaki befolyásos az rengeteg emberrel kell, hogy tartsa a kapcsolatot és jó benyomást tegyen rájuk. Bár ez attól is függ, hogy mit jelent számodra a siker? Ha valaki lop, csal, hazudik és mindenzt ügyesen csinálja akkor lehet mondjuk gazdag és lehet sok nője, de számomra ez nem egyenlő sem a sikerrel, sem a gazdag élettel. Számomra egy olyan ember, aki sikeres az úgy tud lefeküdni aludni, hogy másnap is sikeresen ébredhet fel és nem a börtönben vagy úgy, hogy a köznevetség tárgya :)
2017. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6 vagyok és nem veszem vitaindításnak, de te tévedsz és ki is fejtem miért. Én nem állítottam, hogy a pszichopaták bunkók, ezt a kérdező írta. Azt sem, hogy minden sikeres ember pszichopata lenne és azt sem, hogy minden pszichopata sikeres lenne.

De az már tény és sok helyen olvashatod, pszichológiai szakemberektől, hogy a pszichopaták tulajdonságai ideálisak ahhoz, hogy sikereket érjenek el. Olvasd el a pszichopatákról szóló pszichológiai publikációkat és látni fogod. Például a pszichopaták nagyon megnyerőek tudnak lenni és képesen érzelmeket imitálni, pontosan ők azok, akik nagyon megnyerők tudnak lenni.

Szóval ha velem akarsz vitázni, inkább ne, hanem a szakemberekkel tegyed. Akiktől én is olvastam.

Abban igazad van, hogy a siker mindenkinek mást jelenthet, de az emberek többségének a szemében a sikeres ember az, aki anyagilag gazdagodik és egyre nagyobb befolyással rendelkezik. Például Steve Jobsot szokták a sikeres pszichopata mintájaként emlegetni (akiről tudom, hogy már nincs, és nem is én találtam ki ezt, inkább azt mondom, hogy halottakról vagy jót, vagy semmit).

2017. ápr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Eddig szó sem volt pszichopatákról. Sem én, sem a kérdező nem említett ilyet. Ha már felhoztad, és ahogy te is írtad a pszichopaták megnyerőek tudnak lenni ergo nem bunkók. A bunkó embereket kiveti magából a társadalom.

Én azt látom, hogy az emberek nyugodt életet várnak a pénztől és gazdagságtól. Egy pszichopata viszont rengeteget "dolgozik" a pénzért és a pozíciójáért; manipulál, szimulál és élvezi is. Egy egészséges lelkületű embernek ez teher lenne, nem játék. A pszichopatáknak nincsenek jól működő, biztonságos, hosszú távú és kielégítő kapcsolatai. Nem éli meg a szerelmet, a szeretetet, a biztonságot, a barátságot, sem azt, hogy a bajaival számíthat mások segítségére, támogatására. Egy egészséges ember számára egy ilyen élet nem lenne sikeres és boldog. A pénügyi helyzetének fenntartásáért továbbra is manipulálnia kell a környezetét.

2017. ápr. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyan ember akit valószinűleg nagyon meggyepált az élet! Sokat bántották, szenvedett és idáig jutott. Erre a viselkedésre. Inkább ki kéne deríteni, hogy miért ilyen. Mert biztos nagy oka lehet.
2017. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!