Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hazudja magát mindenki...

Miért hazudja magát mindenki magasabbnak?

Figyelt kérdés

Jó, nyílván nem mindenki, de nagyon sokan...

Én pl. 169 cm-nek mértem magam -, mondjuk orvosnál 172-nek mértek-, de a legtöbb velem egymagas ismerősöm, vagy max 1-2 cm-el magasabb azt mondja magára, hogy 180.

Akkor van olyan ismerősöm aki 182 (pont akkora mint a szekrényem) és 190nek mondja magát.


Én is szívesen lennék egy kicsit magasabb, annak ellenére hogy igen ritkán zavar csak az alacsonyságom, de az mégis miért jó ha magasabbnak hazudjuk magunkat?

Attólmég nem leszünk azok...



2017. ápr. 27. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Ez ugyanolyan, mint amikor a társkeresőn egy elhízott bálna beállítja a profilján, hogy "picit duci" vagy "pár kiló felesleg".

Szebbnek akarják láttatni magukat, ettől viszont még ugyanolyan hazugság marad ez is, ami élőben úgyis kiderül. Mellesleg sokan nincsenek tisztában a magasságukkal, így könnyen hihetik, hogy pl 180 cm magasak, miközben a 175-öt sem érik el.

2017. ápr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
A nők miatt. Sajnos rá vannak gerjedve a centikre. És simán elhiszik.
2017. ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én adok szivesen pár centit, 190 vagyok, én meg pont hogy jobban örülnék ha alacsonyabb lennék.:D
2017. ápr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Clay Morrow ***** válasza:
11%
Nem tudom, de ezt én is észrevettem. Egyik osztálytársam azt mondta egyszer, hogy tuti van már 180 cm, mikor max 7 centivel magasabb, mint én. Pedig 171 (és fél) cm vagyok. Nevettem is egyet a leíráson :)
2017. ápr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%

#4

Neked ilyen pontos a szemmértéked,hogy tudod,hogy 7 ventivel magasabb nálad? Simán lehet 180.Nehogy azt mondd már,hogy meg tudod állapítani,hogy 7 vagy 9 centivel magasabb nálad valaki.

2017. ápr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10%
Amúgy simán csak nem tudják megmérni magukat.Az orvosnál meg általában 4 centivel kevesebbet mérnek
2017. ápr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Clay Morrow ***** válasza:
Előző, onnan tudom biztosra, hogy februárban voltunk orvosi vizsgálaton és egy fiú sem volt 180 cm közülünk. Épp csak egy számot leírtam, de szerintem még sokat is mondtam.
2017. ápr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
Az orvos nem tud rendesen megmérni.Nálunk mérésen két gyereket ks egyforma magasnak mértek,mind2-t 178 magasnak mérték,holott az egyik fél fejjel alacsonyabb volt.De általában kevesebbet mérnek mindig.
2017. ápr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 169,5 cm vagyok. Sosem hazudnám magasabbnak magamat. De örülnék ha elérném a 18. Születésnapomra a 185cmt. Tudom, hogy kicsi az esély, de én nekem eddig a magasságom miatt nem tudtam barátnőt szerezni. Ha 185 centi lennék sokkal egyszerübb lenne. Nagyon remélem,hogy 185cm leszek. 15/reményteljes F
2017. júl. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hát én meg 146 centi vagyok na ezt überelje vallani de elárulom nem lehet

Szóval nevisztizetek a maggaságotokkal

Meg hogy nem tudtok barátnöt szerezni

2018. dec. 29. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!