Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarok rosszindulatúak a...

Magyarok rosszindulatúak a többi európaihoz viszonyítva?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 27. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
az átlaghoz képest negatívabbak, van nálunk egy ilyen rosszféle vidékies mentalitás
2017. ápr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
A többi európai jól keres,többnyire biztos munkahellyel,ezért nem kell állandóan azon agyalniuk meg parázniuk,hogy miből éljenek meg,vagy mikor szűnik meg a munkahelyük.Plusz náluk vannak szakszervezetek,amik betartatják a munkáltatókkal a törvényeket.Itthon semmi ilyesmi nincs.Az ilyen félig meddig ragadozó életmód és az állandó stressz meg persze,hogy kedvez a rivalizálásnak,ellenségeskedésnek,mivel mindenki félti azt a kicsit ami van.
2017. ápr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
szerintem önmagában a rosszabb életviszony nem indok, sok szegényebb országban pozitívabbak az emberek
2017. ápr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Sajnos igen
2017. ápr. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Görögök se sirtak annyira... bár lényegesen megnött az öngyilkosságok száma...

Szép kis világ

2017. ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem inkább a butaság a gond. Elképesztő, hogy pl. mennyien hisznek mindenféle butaságban, horoszkóp, jóslás, negatív energia stb. Hihetetlen, hogy egy heti magazin ilyenekkel van tele. (De itt is nagyon extrém kérdések vannak ilyen témákban).

Rengetegen elhisznek mindent, csak azért, mert a tv-ben volt. Úgy lehet irányítani sok embert, mint a birkákat.

Hiába vannak törvényeink, többség nem törödik vele. Hol van ma már egy tisztességes orvos, aki úgy dolgozik, ahogy felesküdött rá? Vagy a cégek igazgatói, akik mai napig úgy gondolják, hogy létezik a rabszolgasság.

A vicc az egészben, hogy kis apróságokkal, már rengeteget lehetne javítani. Pl. Mennyire más egy kedves gyógyszertáros, mint egy pattogó idegbeteg, csak azért, mert megmertél kérdezni valamit.

2017. ápr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Mióta itt élek Angliában ,azt tapasztalom ,hogy jóval segítőkészebbek,kedvesebbek itt az emberrel! A vad idegen ,ha látja bajban vagy ,segít neked! Akárhol voltam sz.rban ,mindig voltak olyan személyek akik őszintén megkérdezték ,hogy hogyan is tudnának segteni! Magyarországon ,pedig ha segítséget kérsz ,még akkor sem hajlandóak sokan segíteni(Tisztelet annak a kevés kivételnek)!!
2017. ápr. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Félig magyar vagyok és külföldön élek szerencsére. A magyar ritka rosszindulatú nép. Van hasonlítási alapom. Ezt nem lehet csak a szegénységre fogni. Pl. a vietnámi sokkal szegényebb nép, mégis mosolygós, szorgalmas, nem bunkó.
2017. ápr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagy részük igen, és ami a legrosszabb, hogy jóval beképzeltebbek és tájékozatlanabbak is.
2022. nov. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztalom. Szörnyű. Munkahelyeken is ez megy és annak örülnek ha neked rossz. Bunkók,irigyek, rosszindulatúak. Gusztustalan egy nép.
2023. ápr. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!