Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyar visszahúzó erő? Mindenk...

Magyar visszahúzó erő? Mindenki le akart beszélni hogy amerikába éljek.

Figyelt kérdés
1 éve élek az usába, jobb az életem mint valaha és 24 éves vagyok. Mielőtt kijöttem mindenki jött azzal, ne csináld nem tudsz angolul, meg fogsz halni éhen ha ki mész, mit dolgozol majd. Miért akarja más az én életemet írányitani? Gyerek korom óta az egyik álmom hogy amerikába fogok élni. Eleinte voltabb kisebb nagyon nehézségek bevallóm, de az itt élő emberek nagyon segítőkészek.

2017. ápr. 28. 14:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Alap tulajdonsága a magyaroknak a másik visszahúzása. Neki se legyen már jobb alapon. Ne foglalkozz vele, maradj kint,sokkalta jobb életed lesz mint ha maradtál volna. Itt egyre lejjebb süllyed minden évről évre.
2017. ápr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Én csak bátorítalak, hogy maradj kint, én is ki fogok menni. Amúgy állampolgár is vagy?
2017. ápr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Egy darabig nem is volt célom. Havi 1800 dollárt keresek, magyarba sose kerestem volna ennyit.
2017. ápr. 28. 14:12
 4/20 A kérdező kommentje:
Munkavállalói vízummal vagyok kint.
2017. ápr. 28. 14:13
 5/20 anonim ***** válasza:
4%
Legyél. Családod nem mostanában fogod látni.
2017. ápr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ezt te mondod meg? Majd nyáron hazamegyek lehet.
2017. ápr. 28. 14:24
 7/20 anonim ***** válasza:
26%
Ne! Maradj csak kint! Jó helyen vagy ott.
2017. ápr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%

Én is hányok ettől, amikor meg akarják mondani kb. hogy ki hol éljen.

Meg van ez a gyere haza fiatal program. Felháboritó. Az még valahol oké, ha magukban ilyen vágyaik vannak, de akkor tegyenek érte valamit mielőtt programba foglallják! Illetve ha tennének érte, akkor nem is kéne program.


Amúgy én is szeretnék külföldre menni, nem amerikába és ahova én megyek majd ott az anyagi helyzetem sem lesz sokkal jobb, de akkor is oda mennék ha kifejezetten rosszabb lenne mert NEKEM az a hely tetszik, azok az emberek.

Aztán majd kiderül, hogy maradok e végleg.

2017. ápr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
50%
Nnna, megjelent mán a mélymagyar... (#7)
2017. ápr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
20%
Valamennyire egyetértek a többiekkel, viszont abban az országban a legnagyobb a műveletlenség. Ez neked még lehet, hogy nem számít, de később biztos fontos lesz.
2017. ápr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!