Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is bosszantó...

Szerintetek is bosszantó lehet? Vajon hogy mondhatnám el neki, anélkül, hogy megsértődne, vagy ti hogyan viselnétek el ezt?

Figyelt kérdés

Van egy régebbi osztálytársam, akinek a természete mondhatni kicsit "idegesítő", inkább hisztis. És bármikor mikor találkozok vele, vagy az iskolában is minden nap, első dolga mikor rám néz egyből tetőtől talpig észrevevően megbámul, aztán a fülbevalómat, és ékszereimet amik épp rajtam vannak. Egy percet biztos tart ez a művelet, de olyan bosszantó, hogy addig csak tettetem magam, hogy bámulok valamit, vagy épp hozzászólok. Szégyellem megmondani a szemébe, hogy ideje lenne leszokni, mert kicsit idegesítő lehet, és nem csak velem szokta ezt csinálni, hanem mással is.

Szerintetek, hogy mondhatnám el ezt neki úgy, hogy ne sértődjön meg, mert lehet ha megmondaná, akkor megsértődne? Csak már nagyon bosszantó, így nem tudom, mihez kezdjek vele olyankor.



2017. ápr. 29. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ordíts rá,hogy mit bámulsz,heee? 😂😂

Biztos meglepődik majd.

2017. ápr. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez jó volt;) :))
2017. ápr. 29. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!