Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek előfordult már hogy...

Veletek előfordult már hogy olyan embert aki sokat ártott nektek nem tudtátok megsajnálni mikor neki volt rossz?

Figyelt kérdés
Anélkül,hogy rosszat akartatok volna neki,de hinni sem tudtatok neki.

2017. ápr. 29. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem.


De egyébként én csak olyan embereket ismerek akik sokat ártottak nekem , azelőtt is jól ment soruk, most meg még jobban megy a soruk . xD

2017. ápr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Inkább lelki értelemben gondoltam a dolgot.
2017. ápr. 29. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen. Régen az egyik legjobb barátnőm volt. Aztán elkezdett a hátam mögött pletykákat terjeszteni rólam, nem foglalkoztam vele. Aztán a sors úgy hozta, hogy visszakapta, a probléma az volt, hogy amiket terjesztettek róla, az igaznak bizonyult. Elhagyta a párja és nem sok barátja maradt. Nem tudtam sajnálni miatta.
2017. ápr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyre megy, lelkiekben is jól érzik magukat a bőrükben, meg agyban is.


Az meg aki sokat árt nekem és tegyük fel rosszul menne neki, az számomra negatív lenne, nem érdekelne, miért kéne megsajnálnom ? Volt az életedben valami ami miatt szakadt a kapcsolat akkor innentől fogva mi közöm lenne hozzá, eldobott mint egy rongyot. Utána hozzám jönne sajnáltatni magát, elképzelhetetlen. Tehát ez a kérdésed így valahogy konkrétumok nélkül megválaszolhatatlan.

2017. ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki sokat árt nekem, azt nem sajnálom, akármi is történjék vele. Csak azokat sajnálom, akik megérdemlik. A rossz emberek pedig nem érdemlik meg.
2017. ápr. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!