Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet egyszerre szeretn...

Hogyan lehet egyszerre szeretni es utalni valakit?

Figyelt kérdés
Az agyam utal, a szivem pedig szeret egy bizonyos személyt Bar amikor a szivemre hallgatok mindig megszivem ennek ellenére az ösztöneim most is azt sugjak hogy a szivemre hallgassak viszont az eszem meg pont az ellenkezőjét most ilyenkor mi van
2017. ápr. 29. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
A lehető legkegyetlenebb érzés mert csak őrlöd magad. Nem tudsz mit tenni. Majd egyszer elmúlik minden.
2017. ápr. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
; ismerős,ha ő is így van vele valószínűleg házasság lesz a dologból :D
2017. ápr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Inessential ***** válasza:

Sehogy.

Ezt szimplán bizonytalanságnak hívják.

Nem nagyon lehet erre értelmes választ adni, mert ez majd benned tisztul le, te ismered legjobban a helyzeted, te is fogod rá megtalálni a legjobb megoldást.

2017. ápr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Számomra is volt egy személy, akit nagyon szerettem, és aki miatt képes voltam jobb emberré válni. Egy csomó szép emléket köszönhetek neki, a maga elbűvölő módján jobbá tette az életemet. Aztán egy sötét éjszakán mindennek vége lett, teljesen megszűnt a kapcsolat közöttünk. Ezért kicsit neheztelek rá, de ennek ellenére hálás is vagyok, hogy motivált abban hogy jobb ember legyek, és megmutatta hogy az élet igen is tud szép lenni.


Mindenesetre én az agyamra hallgatok jobban, és próbálom bemesélni magamnak hogy nem volt olyan jó vele. Ha ügyes vagyok, időnként el is hiszem...

2017. ápr. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem teljesen közömbös az illető.


Az IDŐ majd megoldja...

2017. ápr. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz mindenki
2017. ápr. 30. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!