Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan könyv amitöl...

Létezik olyan könyv amitöl már valaki meggazdagodott?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 30. 10:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Igen, elég sok olyan könyv van, amitől meggazdagodott az írója, és a kiadója.
2017. ápr. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Rengeteg ilyen van. De csak hogy a legismertebbeket írjam: Agatha Christie, J.K. Rowling, a Harry Potter könyvek írója.
2017. ápr. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Első a szívemből szólt! :)

Bár gondolom, a kérdező a "hogyan legyünk gazdagok" jellegű könyvekre értette. :)

De a helyes válasz tényleg az, hogy írj egy ilyen könyvet! :)

2017. ápr. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

persze, ha nem csak olvasod, hanem használod is a leírtakat a saját életedre nézve.


Bár erre csak az emberek kb 0,0000001%a képes.

2017. ápr. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%

Szia! Nincsen ilyen könyv.

A "meggazdagodás" kezdete...:

-Örököltem.

-Kaptam szüleimtől.

-Nyertem a pl. Lottón.

Semmiből csak 1 ember volt képes milliárdokat csinálni de ő sajnos nem írhatja meg ezt büntetlenül...

2017. ápr. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Olvasó biztos hogy nem.


Ahogy a Szabó Péter és társai féle szélhámos trénerek előadásától sem lett még senki pénzügyileg sikeres befutott ember.

2017. ápr. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

ma 11:09


igen erre gondoltam

2017. ápr. 30. 11:48
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát az én szüleim azért sokat tanultak az ilyen típusú könyvekből, hogyan kell egy vállalkozást sikeresen vezetni stb.

Gazdagok nem vagyunk, de szegények sem, van egy normális, kiegyensúlyozott anyagi hátterünk.

2017. ápr. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 acelsziv ***** válasza:
Az olvasástól nem lett senki gazdag. De aki alkalmazza is amit ott olvas az esélyeit nagyban megnövelheti.
2017. ápr. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Igen, szerintem sok olyan könyv van, amitől "meg lehet gazdagodni". Lehet kötekedni és mondogatni, hogy savanyú a szőlő, ez tipikus magyar szokás. DE ha tényleg hajlandó vagy változni, változtatni, fejlődni, másként gondolkodni, és van valamennyi önfegyelmed, akkor nagyon sokat tudsz belőlük profitálni. Az ember lát egyfajta mintát, hogyan is működnek a dolgok - és nem biztos, hogy a legjobb mintát látja / tanulja meg a szüleitől, környezetétől. Viszont ezeket a rossz megoldásmintákat felül lehet írni. SOK SIKERT!
2017. máj. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!