Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatotok a mai új gazdagokról?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 30. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Hála az égnek, hogy vannak, így legalább látom, hogy valamivel igenis lehet előre jutni itt is, tehát mégsem lehet egy olyan vacak hely.
2017. máj. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akik vissza élnek vele azok dögöljenek meg akik becsületesen szerezték a pénzt és nem élnek vele vissza és nem verik magukat szok éljenek boldogan, röviden ennyi!
2017. jún. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értettem sosem, hogy mért feltételezi az emberek többsége, hogy tisztességesen nem lehet meggazdagodni? Mi a feleségemmel vért izzadva gazdagodtunk meg, és soha nem jutott volna/nem is jutna most sem eszünkbe mást megkárosítani.

Én azt gondolom, hogy azoknak a többsége, akik meggazdagodtak, tisztességesen és nagyon sok munkával tették.

Az előttem szólóval egyetértek. Erre verni magát bárkinek... Elég bicskanyitogató dolog. A pénz egy eszköz. Valakinek sok "eszköze van", valakinek kevesebb.

2018. máj. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mert nem tudnak
2021. febr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!