Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A rocker lányok nem is vonzóak?

A rocker lányok nem is vonzóak?

Figyelt kérdés

Egy gimnazista, inkább rockzenét szerető lány vagyok. Nem igazán hívom magam rockernek, de valamikor rocker ruhákat hordok, valamikor ilyen hippisebb, bohémosat. De a lényeg, hogy szinte sosem olyat, amit úgy általánosságban a lányok szoktak (Nem a Superstarra meg a haspólókra gondolok, hanem az ilyen blúzokra, balerina cipőkre pl.). Tehát kissé furcsa a stílusom. Öltözködésben és viselkedésben is.

Azt veszem észre, hogy ezt nem igazán szeretik az emberek. Nektek mi a véleményetek erről? Lehet vonzó egy kicsit álmodozóbb, vagy rocker lány?

16/L



2017. ápr. 30. 15:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
kép van?
2017. ápr. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
5%
Nekem pl nem jönnek be.... bele se nerek godolni, amikor latok olyan lanyokat ajik bakancs es a földig erő kabátban vannak 30 fokban is, hogy az alatt mi zajlik... milyen buké lehet amikor azt leveszi....
2017. ápr. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet, főleg az olyan fiúk számára, akik ugyancsak kissé furcsák. :)


A rockot amúgy én is szeretem (bár rockzenéből is van jó is, pocsék is), viszont nekem az öltözködésemen ez nem látszik meg. Csak úgy kíváncsiságból: Te miket szoktál hallgatni?


17/f

2017. ápr. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
89%

Figyelj csajszi! 1. A rock zene istenkirály. 2. A rockerek Jó arcok. 3. Azert néznek ki, mert kitünsz közülük. Ők és a szürke hétköznapjaikat... Sz**rd le őket, magadnak felelj meg. !!!!!!!

23 rocker lány voltam.

2017. ápr. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Képet nem szándékozom kitenni, nem igazán szeretném mutogatni magam az interneten, remélem ez érthető :)

2017. ápr. 30. 15:48
 6/33 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló,

Nyugi, én sem egy bomladozó, nyolchetente fürdő hobó vagyok, szimplán szeretem a rockot és néha ez az öltözködésemen is látszik. Ami kimerül egy együtteses pólóban, bőr karkötőkben, esetleg bakancsban, meg ilyesmikben :D

2017. ápr. 30. 15:50
 7/33 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik válaszoló!

Nekem sem annyira feltűnő az öltözködésemen, de néha azért szeretem kimutatni az ízlésemet :) (na, ez fura egy mondat volt, na mindegy)

Amúgy kedvencem a Red Hot Chili Peppers, de Beatlestől elkezdve Kornig szinte mindent szeretek :D

2017. ápr. 30. 15:52
 8/33 A kérdező kommentje:

Kedves negyedik válaszoló, köszönöm, imádtam a kommentedet :DDD

Azért valaki igencsak utálja a rockereket, bár tudom, azokkal nem kell foglalkozni.

Tényleg köszi, feldobtad a napom :)

2017. ápr. 30. 15:54
 9/33 anonim ***** válasza:
94%
Örülök, hogy mosolyt csaltam az arcodra. 😊 Komolyan mondom légy egyedi és ne ennek az elferdűlt társadalomnak a részese.
2017. ápr. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Áh, meg sem fordult a fejemben, hogy beleolvadjak a tömegbe :D

Csak néha azért tud zavarni, hogy ezek az "egyéniség" lányok figyelemre méltóbbak egyesek szerint, mint azok, akiknek tényleg van valami különleges a személyiségükben.

2017. ápr. 30. 16:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!