Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lanyok, nok, Ti is megnezitek...

Lanyok, nok, Ti is megnezitek a masik not?

Figyelt kérdés
30/L vagyok. Ti csajok, megnezitek a noket? En annyira irigy vagyok egy csini babara vagy egy bomba nore (nagy mell, dus ajkak, tokeltes arc, bomba test, gyonyoru hajkorona, igezo szemek, labak, ruhazat, kisugarzas, stb) hogy en konkretan el tudnam magam sirni hogy en miert nem csak felig ilyennek szulettem? Mas is ilyen lelki serult? Vagy ez betegseg? Nagyon utalom magam olyan semmilyen vagyok. Nulla mell, kis szemek, semmilyen testalkat.. Ki hogy veszeli at az ilyet?
2017. máj. 1. 14:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Ugyan már miért veszed így a lelkedre a dolgokat.....(?)-Nem kell.

Mindenkinél vannak szebb emberek!


Nyaraláson tényleg látni igazán szép "darabokat"...és akkor mi van?

Ettől még nem kell önértékelési depibe esni!

42/N

2017. máj. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Itt vagyok. Ezt akár én is írhattam volna. Nekem ez tönkretette az életemet. Utálom az arcomat, a testemet. Emiatt szociofób vagyok. Utálok emberek közé menni, egész életemben depressziós voltam. Tudom, hogy ez már így marad, mert soha nem fogom tudni elfogadni magamat.
2017. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Koszonom Kedves 42/L!!

Nagyokón kedves vagy es nehaen is igy latom a szitut. Maskor meg fel tudnek robbanni az idegtol hogy en miert nem avgyok csak felig olyan mit az akit akkor epp meglattam. 20 nobol 19- re ervenyes. Ugy erzem ez mar betegseg nalam, csak sirok, sirok, sirok.... Nem hiszti mert megjon a havim... De en nem megyek orvoshoz nem kell rivotrill se antidepi. Nekem kellene megoldanom de nem tusom hogyan, nincs kivel megbezselnem nincs 1 baratnom se. Se pasi, senki. :/

2017. máj. 1. 14:37
 4/24 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok.


Látok valami bombanőt, és a sírás kerülget, meg szégyellem magam, inkább elbújnák.


Pedig van férjem is, aki ráadásul egy bomba pasi :D

De én mégis szégyellem magam, pedig mások szerint nem vagyok csúnya, de nem is vagyok az a típus sajnos, akit te is leírtál.

2017. máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
2/3 Ugyan ebbe a cipobe jarok! :(
2017. máj. 1. 14:38
 6/24 A kérdező kommentje:
2/5 bocsanat!
2017. máj. 1. 14:39
 7/24 anonim ***** válasza:
De a viselkedéseddel, magatartásoddal legalább korrigálod a dolgot, vagy csak irigykedsz és kibeszélsz másokat? Mert lehet, hogy a lelked és a hozzáállásod semmivel sem jobb, mint a kinézeted. Mert irigykedsz, de lehet azokkal sem vagy kedvesebb a háta mögött, akikre nem irigykedsz.
2017. máj. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
52%

Én nem nézem meg őket, inkább ők szoktak engem bámulni. Ami nagyon idegesítő. Nincs rajtam semmi olyan, amit bámulni kellene, de a zöld szemű szörny ott van a többség szemében, amire engem a barátom szokott figyelmeztetni, hogy nézd, már ez is, meg az is hogy bámul téged, mennyire irigykedik rád. Felőlem úgy rongálja magát ahogy akarja, az irígy az mindig is irígy marad, ez a sajátossága.

Normál öltözékem van, normál viselkedésem, és nincs rajtam semmi feltűnő, vagy egyéb.

2017. máj. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
20%

Előző vagyok.

Jaaaaaaa! Hogy te pont a másik oldalon vagy, tehát te vagy az irígy??? Ezt nem tudtam. Én azt hittem, hogy te azon az oldalon vagy, akit bámulnak. Rongáld csak magadat, te dolgod. Nem tudlak sajnálni, aki irígy, az irígy is marad, mondtam már. Utálom az összeset, de nekik elég nyomorúságos az életük :)

Tele vagy rosszindulattal, sajnállak, és megvetlek.

2017. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem mindenkit, de meg szoktam. Nem irigységből, csak ha tetszik rajta valami, vagy jónak látom a kisugárzását, szépnek az arcát, alakját, akkor miért ne nézném.

Az meg hogy xy szép, nem jelenti azt, hogy én nem vagyok ugyanúgy szép, nem szabad másokhoz hasonlítani magunkat.

2017. máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!