Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Boncmesterek, urológusok,...

Boncmesterek, urológusok, hullaszállítók (stb) túlajdonképen ezek valamilyen szinten betegek akik ilyenekkel foglalkoznak? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy ki az aki boncmesternek tanul vagy urológusnak vagy olyannak aki össze szedi a halotti maradványokat meg ilyesmi. Biztos nem 100%-osak! De azért le a kalappal előttük hogy képesek ezeket megcsinálni. De tuti betegek. Milyen beteg melók vannak még?

2017. máj. 2. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Na ja, az urológus és a proktológus a seggedben turkál.

A szemetes szagolja a hányinger szagú kukádat, a szippantós, a csatornatisztító pedig a szarodat!

A nőgyógyász turkál a büdös-gombás punciban.

A balatoni lángossütőben minden ragad a zsírtól,és reggel nyitáskor jó ha nem hány be az aki először nyitja az ajtót.


Akkor ezek mind betegek?


Írj egy szakmát, és jó eséllyel írok róla valami valós és hányingerkeltő dolgot!

2017. máj. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andizsuzsi ***** válasza:
90%
A többit még csak-csak értem, mert halottakkal dolgoznak, de az urológussal mi bajod?
2017. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha már valaki elmegy orvosnak, mondjuk sebésznek, akkor az már nm sokban különbözik a boncmestertől (mármint olyan szempontból amiből kérdezed) Az urológus is, miután az orvosin elvégzett nem tudom hány évet és specializálódik, addigra már túl van az ilyen dolgokon, hogy "jaj de undorító".

Ami szerintem durva meló, az a vágóhídon a takarító. Őket nem képzik nagyon, úgyhogy kb utcáról mehetsz és takaríthatsz mindent.. na, aki ezt vállalja, azzal vannak gondok, vagy lesznek idővel.

2017. máj. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nem betegebb szakma,mint bármelyik más. Én ügyfélszolgálaton dolgozom, hidd el akikkel nekem dolgom van jobban tönkreteszik az ember idegrendszerét,mint akikkel ők találkoznak nap mint nap :)A legtöbb munkának van árnyoldala,amit ha nem tudsz elfogadni, másik meló után kell nézni,ennyi.
2017. máj. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Erről a Végső állomásból az a boncmester jutott az eszembe :D
2017. máj. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább elismerésre méltó, hogy vannak még olyan emberek akik ilyen különös gyomrot igénylő szakmát végeznek el, ráadásul alulfizetve!!!

Egyébként miért lenne beteg? Mert nem bírja a gyomrod? Elképzelhető hogy te is csinálsz 1-2 dolgot amit más gyomra nem bír..Pl. helyesírás.

2017. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!