Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem aludtam egész éjszaka....

Nem aludtam egész éjszaka. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mennem kell dolgozni tehát még 13 óráig nem jutok ágy közelébe sem :( Utálom az egész életem,igazából nem is akarok aludni csak meghalni.
2017. máj. 3. 05:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1 éjszaka nem sokat számít, legalább estére jó fáradt leszel, és holnapra biztos jól fogsz aludni.


A kérdés többi része bonyolultabb, és több idő kell a megoldásához. Abban nem tudok segíteni.

2017. máj. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már két éve ez van. Egyszerűen semmire sincs időm sose tudom kipihenni magam. Vagy pénzem nincs vagy bukom a tárgyaim a munka miatt. :(
2017. máj. 3. 05:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne nevess ki, de nekem a meditáció segített

Ma 4 órát aludtam, már hajnali három óta fenn vagyok és úgy érzem még sose voltam ennyire kipihent

Azon kívül hogy még az alvásnál is hatékonyabb, még le is nyugtat -ha ez nem lenne, már rég begolyóztam volna:D

de komolyan, most minden vallási vagy spirituális dolgot félretéve, ennek számtalan biológiai előnye is van, semmi misztérium nincs a dologban:) ha érdekel, segíthetek!

2017. máj. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz eset és valószínűleg ördögi kör, ahogy írod is. Csak az segíthet, ha tudod és minden nap elmondod magadnak, hogy nem lesz örökké így. Hozd ki a tanulásból, amit lehet és ess túl az egészen. Én is javaslom a meditációt, olyan is van, amit akkor használhatsz, ha nem tudsz aludni, és úgy is pihentet.
2017. máj. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereted azt, amit csinálsz...
2017. máj. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!