Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon rá vagyok kattanva a...

Nagyon rá vagyok kattanva a lottóra, mintegy menekülés, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rettenetesen rá vagyok kattanva a lottóra, nagyon szeretnék nyerni rajta. A skandi a kedvencem jelenleg, kevesebb a nyeremény de az esély nagyobb.


Két dolog miatt kellene a pénz.

Egyrészt még tart a kapunyitási pánik. Már saját lábra álltam, dolgozom teljes, főállásban, de mellette még tanulok is. Teszem a "befektetéseket", hogy jobb, jobban kereső és élvezetesebb munkám legyen majd. Izgulok, hogy lesz-e valóban jobb munkám, hogyan jövök ki a pénzből... A lottóval úgy érzem, legalább időt nyernék, kicsit fellélegezhetnék.

Az álmom normális megvalósításához pedig igen sok kezdőtőke és a továbbiakban biztos rendszeres jövedelem kell.


Tehát menekülnék a jelenlegi parából, túlterheltségből és reményt szeretnék az álmomhoz.


Nagyon rá vagyok kattanva a lottóra.


Este fél kilencig nem fogok tudni tanulni, utána pedig csalódott leszek. :D


2017. máj. 3. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Tanulmányoz egy kicsit az esélyeket!


Ötöslottó


1 : 43 949 268 - telitalálat

1 : 103 410 - négy találat

1 : 1 231 - három találat

1 : 45 - kettő találat


Hatoslottó


1 : 8 145 060 - telitalálat

1 : 34 808 - öt találat

1 : 733 - négy találat

1 : 45 - három találat


Skandináv (hetes-) lottó (benne van az ikersorsolás miatti kétszeres esély)


1 : 3 362 260 - telitalálat

1 : 17 154 - hat találat

1 : 424 - öt találat

1 : 29 - négy találat

2017. máj. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hetente így van ezzel 3 millió ember.. mégis 1 kezünkön össze lehet számolni az elmúlt 50 év nyerteseit.
2017. máj. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kár, hpgy a skandinávot például 1-3 hetente elviszik, de a másik kettőt is évente többen is...



Továbbá tudom, hogy kicsi az esély, ez nem volt kérdés...

2017. máj. 3. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!