Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vágyok egy verekedésre?

Miért vágyok egy verekedésre?

Figyelt kérdés

Nem tudom, de valamiért ahogy idősödöm úgy jön meg egyre jobban a kedvem a balhéhoz.

Tehát gondolok itt valami forradalomra, nagyobb tüntetésre, molotov-koktélokkal meg hasonlókkal. Vagy egy utcai tömegverekedésre, már kb. reménykedem, hogy valaki belém köt egy buliban és végre történhet valami.


Elképesztően kellemes érzést nyújt már csak fantáziálni is ezekről, persze, tudom magam türtőztetni, tehát kibírom nélkülük, eddig sem volt bennük részem... de mivel tudnám csillapítani ezt az érzésem?


17/F


Kezdem megérteni miről is szól a Harcosok Klubja..


2017. máj. 3. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
az a baj ha buliban belédkötnek akkor ugyis sokan mennek rad, nem felsz hogy megvernek??
2017. máj. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg valamilyen sportban levezetni a felesleges energiáidat, attól lehet, hogy megnyugszol és nem lesznek ilyen vágyaid.
2017. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyen vágyaim.


21/F

2017. máj. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj le egy boksz edzésre, ott ha arcoskodsz majd jól szétkapnak és elmegy a kedved!
2017. máj. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

a buliban azért elég fura ez.

az emberek odamennek csajozni,nevetgélni és erre ott ül a sarokban egy befeszült rosszindulat.

én mindig röhögtem az ilyeneken.

persze ha te is boxolsz majd 12 évet mint én,akkor te is röhögni fogsz a mostani bohóc éneden,hogy a helyett hogy végigdugtad volna az összes jó csajt,te ott méregeted az embereket mint egy bu-zi.

2017. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az utolsó mondja!

Vigyázz mert rossz emberbe köthetsz bele aki küzdősportol, kiüt, aztán meg ha jól felcseszed annyit rúg a fejedbe hogy ott maradsz!

2017. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!