Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mekkora szánalmas no-lifernek...

Mekkora szánalmas no-lifernek kell lenni ahhoz, hogy valaki jelentkezzen a RTL-en most futó "Házasság első látásra" műsorba?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez lényegében egy szociális kísérlet, de akkor is, hogy bárki egy vadidegennel rögtön összeházasodjon, ahhoz szerintem nagyon elkeseredettnek kell lenni.

A másik, amit el tudok képzelni, hogy simán a pénzért csinálják, de nekem nem tudnának annyit fizetni, amiért ezt vállalnám.

Mit gondoltok róla?



2017. máj. 3. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Nem láttam a műsort csak a promóját, de lehet olyan pszichológiai vizsgálat előzi meg a műsort, hogy lehet, hogy azok a külső szakemberek simán ki tudják választani ki való kihez.


A házasság amúgy sem az első héten megy tönkre, a házasságok fele válással végződik, hiába volt mondjuk előtte x év együtt élés.


Vannak gambler típusú emberek, ezt el kell fogadni.

Ha nem visznek bele aránytalanul nagy vagyont a házasságba, akkor mit veszítenek?

2017. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem az a penz amit kapnak ezért, elfelejteti mindenkivel azt a pár napos kellenetlenséget....

Celebség, ez kell a mai világnak...

2017. máj. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Egyetemre járok, évek óta szívok és nélkülözök. Ha ideállítanának elém, hogy tessék pár milla, szerepeljek, akkor belemennék, mert tudom, hogy milyen éhesen elaludni egy miniradiátor mellett, ami alig ad meleget.

Valószínűleg azonban, valami ismerős kerül/került a műsorba. Ha megnézed a tehetségkutatók és hasonló műsorok többségét, valahogy kötődnek egy réteghez. Rokonok a stábban vagy bármi hasonló.

2017. máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

Nem tartom szánalmasnak magamat, de minden ember a kisebb ellenállás felé halad... így én is. Simán bevállalnék egy ilyen szereplést. Úgysincs tétje, mert asszem el is lehet válni elég hamar.


Mondjuk azért megnézném a leendő menyasszonyom arcát, amikor meglátja a pofámat, hahaha.

2017. máj. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi van kérdező, nem volt a pucádban elég vér a jelentkezéshez?
2017. máj. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Megnéztem az ismétlést, a cowboyt Tardosról...


Volt pofára esés a menyasszony részéről. Mindjárt kapott a pesti életéhez egy vidéki country életet, cowboy-al meg két kamasz gyerekkel :DDD


Hát ez az igazi orosz rulett!

2017. máj. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A szakértők nagyon vicces bugyuta emberek abban a műsorban, én csak azért nézem, mert a pszichomókus kib. vicces!


A párosításokat egy 10 éves jobban megoldotta volna, hiába az áltudományok már csak ilyenek pl.

-Dagi csajt, aki alfát szeretne összeteszik a dagiktól irtózó nebáncsvirággal

-Bp-i partiördögöt, aki a nála fiatalabbakat szereti egybeteszik az erdőlakóval. Másrészről előrelátok voltak, mert a papika fiával legalább tud majd vigasztalódni a csajszi, korban pont az a kategória amit szeret, tehát lesz ott akció :)

-négerimádót hófehérkével

2017. máj. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A dagi csaj szerintem túl sokat gondol magáról, pedig egy fokkal nem jobb kategória, mint a sírós srác, akivel összetették. De azért az vicces volt, hogy a csaj a hotelszobában sírt, a srác meg az Eiffel torony alatt. :P


A másiknál meg mondja a csaj, hogy "ne legyen öreg és legyen haja" erre 27 évesen kapott egy 43 éves kopas cowboyt. :D


Legjobb, hogy még véletlenül sem az jön le, hogy a pszichomókusok felsültek a párosítással... neeem, ők mindent jól csináltak és a részt vevők a hülyék, hogy nem akarnak közeledni egymáshoz.

2017. máj. 6. 10:26
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg direkt így párosítottak, hogy legyen balhé.

Amúgy a szőke molett hölgyre azt hittem van vagy 40 felett, több gyerekkel. :O Nem tudom mit várt.

2017. máj. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel sem tartom elítélendőbb műsornak, mint mondjuk egy valóvilágot. Egyikbe sem jelentkeznék és nem is gondolom, hogy egyszerű földi halandóként, normális, dolgozó, erkölcsös emberként egyáltalán lenne esélyem bekerülni bármelyikbe is. :)

Szoktam nézni őket, mert számomra ez egy agymosás. 1 óra tömény marhaság, amíg a saját hülyeségeimmel képtelen vagyok foglalkozni, mert visz magával a "történet".

A véleményem ugyanaz, mint másoké. Nem hiszek benne, mert olyannyira vakon párosított társaknak tűnnek, hogy szerintem én minden tudomány nélkül jobban csináltam volna. Éppen ez az átlátszó és gyanús. A nép balhét akar, balhét kap. Számomra ez szomorú, mert egyébként egy kellemes kis műsort is lehetett volna belőle csinálni műbalhék nélkül, amiből még akár tanulhat is az ember. Alkalmazkodást, kitartást, megértést, stb. No de ezt ugye nehezebb lenne főműsöridőben eladni.


Valahol a tipikus viselkedési formák megvannak. Ha nem tetszik valaki, nem közeledek hozzá, nem táncolok vele, nem szívesen kelek mellette, nem akarom magam mellett tudni, ez frusztrál, amitől hisztis leszek, minden apróságon felkapom a vizet, a fába is belekötök. Ez egy természetes dolog szerintem. Jól látszik a két első páron pl., de kevésbé lenne problémás a dolog, ha a frusztrációt kibeszélgetnék, nem b*sztatnák emiatt egymást.

Kérdem én, ha mellém kerül egy vadidegen, összeházasodok vele egy műsor miatt, akkor nem megpróbálom magam jól érezni? Megélem egy bulinak, aztán szevasz. Ha nem álmaim férfija, akkor egy hónap múlva tovább állok. /Megjegyzem, szerintem a házasság is csak megjátszott, kétlem hogy komolyan anyakönyvezett házasságok lennének./ Miért kell annyira rágörcsölni a témára, mint ezek? Miért nem lehet őszintén megbeszélni, hogy részemről az érzések nem úgy alakulnak? Esetleg nem is fognak, de ettől még mindig két normális ember, érezzük jól magunkat... Buliból mentünk bele, nem azt kaptam, amit vártam, ezt pl. a szőkééknél az első közös reggelen a srác iszonyat értelmesen el is mondta. Nem kell rosszul éreznie magát a csajnak, amiért nem úgy érez, ahogy kéne. Ettől függetlenül még érezhetik jól magukat, aztán lesz ami lesz. Ennek ellenére még is totál befeszült a nő.

Na ezért tartom baromságnak a műsort és ezért gondolom megjátszottnak az egészet. Ugyanakkor bennem van az is, hogy itt az oldalon is látni mennyire elsiklanak párok egymás mellett a kommunikáció hiánya miatt.


Ellenben ismét hozzáteszem, hogy maga az elgondolás nem lenne rossz és tök jó lenne, ha pl. léteznének tudományos alapú társkereső portálok.

Azért régen még sokunk nagyszülei úgy kerültek össze, hogy a szülők elhatározásából kellett házasodniuk. Sokan pedig azt is végignéztük, ahogy 40-50-60 közös év után egymás kezét fogva halnak meg mély szeretetben. Biztos voltak nehézségeik, vitáik, még akár kikacsintás is a házasságból, de valamiért még is olyan megfoghatatlan kapocs volt közöttük, amit nehéz lenne körülírni.

Én láttam a dédszüleimet így leélni az életüket. Tervezett házassággal kezdődött, majd közbejött egy háború, ahol a dédnagyapám 7 évig harcolt, majd fogságban volt. A dédimamám megvárta és az utolsókig szorították egymás kezét. Az én fejemben ők a példa és miattuk hiszek abban, hogy nem kell azonnali bumm, meg kémia, meg hatalmas lángoló szerelem a boldog közös élet kezdetéhez. Nem is éreztem ezt a párom mellett sosem. Iszonyatosan szeretem, tisztelem, imádom és elképzelni sem tudom nélküle az életemet, de a kezdeti fellángolás talán ha 2 hétig tartott. Nehezen lendültünk át ezen, de rengeteget beszélgettünk, terveztünk és tudjuk, hogy egymás mellett van a helyünk. 5 éve együtt vagyunk és csak előre nézünk... :) Sokan azt mondják hagyjam el, mert ha nem lángolnak az érzéseim és úgy élem meg hogy soha nem is lángoltak, akkor nincs értelme küszködni, úgyis válás lesz a vége. Én nem élem meg küszködésnek és azt sem gondolom, hogy találnék jobbat nála magam mellé. Azt hiszem mi ténylegesen azok lennénk, akik között lehet, hogy nem volt meg a nagy bumm érzés, de a pszichológusok tudományos alapon egymásnak ítéltek volna. :)

2017. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!