Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szlovákok vagy a románok...

A szlovákok vagy a románok utálják jobban a magyarokat?

Figyelt kérdés

2017. máj. 3. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

elvileg a szlovákok csak verekednek időnként,de amit a románok csináltak régen az minden határon túlment.

egyik haverom a csau rendszerben átszökött,ezért a családján tudtak csak bosszút állni.

a kertjükbe felállítottak egy zászlót és minden reggel román zászló felvonást kellett a faterjának végrehajtani a rendőr ott volt minden reggel ellenőrizte.

És a fater munkahelyén minden nap el kellett énekelnie a román himnuszt a vezetőség előtt.

Szóval a verés nem utal olyan szintű gyűlöletre,mint a teljes eltiprásra való törekvés és a folyamatos megalázás ezért a románok szerintem jobban utálnak minket.

2017. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
A köcsög politikusok gerjeszik mindenhol ezt az egészet.
2017. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 David KGB válasza:
100%

Hat en ugy lattam hogy a magyarok is utaljak a romanokat.

En romaniaba (erdely) elek es a magyarorszagiak nagyon utalnak minket vagyis megalaznak .

2017. máj. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Eleve nagyon hülyének kell lenni a kérdés feltételéhez is.


De akkor adok választ:


Van értelmes szlovák. Nem utál senkit, mert van esze -> ezért értelmes.


Van zakkant szlovák. Utálja a magyart, de fogalma sincs miért -> ezért zakkant.


Van értelmes román. Nem utál senkit, mert van esze -> ezért értelmes.


Van zakkant román. Utálja a magyart, de fogalma sincs miért -> ezért zakkant.


Van értelmes magyar. Nem utál senkit, mert van esze -> ezért értelmes.


Van zakkant magyar. Utálja a szlovákot és a románt, de fogalma sincs miért -> ezért zakkant.


Lehetne érvelni a sok hülyeség mellett mint trianon, földlopás meg anyám kínja, de igazából ez egy értelmes embert sem érdekel már 2017-ben. Ki nem xarja le? Az meg csak tovább ront a helyzeten plusz érvként a zakkantaknál, hogy azt sem tudják ezek mit jelentenek, mikor történtek, miért történtek. Ráadásul lehet, hogy akit sárral dobál, több fogalommal rendelkezik ezekről.


Megoldás a problémára? Nem kell baromnak lenni.

2017. máj. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én azt elhiszem, hogy van okos szlovák és okos román és tudom jól. Csak, hogy én politikai szempontból kérdeztem.

Szóval kedves előző válaszoló inkább te vagy a hülye.

2017. máj. 4. 15:37
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm az eddig írt válaszokat.
2017. máj. 4. 15:48
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szlovákiában élek magyarként. Ott születtem, nőttem fel. Soha nem találkoztam olyannal,hogy engem amiatt hogy magyar vagyok bántottak. Persze hallottam megjegyzéseket,de azok inkább csipkelődők voltak. Úgy látom hogy Szlovákiában egypár rasszistán kívül már elfogadott lett az a helyzet,hogy magyarok is vannak. A 18-45 évesek között már szinte alig van olyan hogy lemondják a másikat mert magyar.

Viszont az igaz amit előttem említettek. M.o-on sokszor lenéztek mert "tót" vagyok.

A románokról sajnos nem tudok sok mindent.

2017. máj. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A szerbek.
2017. máj. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

"Csak, hogy én politikai szempontból kérdeztem."


Csakhogy ezt nem írtad le bővebben, de azért csak hülyézz le valaki mást nyugodtan, mert nem tudod világosabban kifejezni magad. Te hülye.

2017. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A 9-es válaszolónak egyébként te hülyéztél le engem és egyébként én annak válaszolónak írtam aki szintén lehülyézett. Mind a ketten olyan gyökerek vagytok :D

Na mindegy nem alacsonyok le a te szintedre. Egyébként én válaszokat várok nem kötekedő egyéneket.

2017. máj. 31. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!