Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy dolgot nem értek:/?

Egy dolgot nem értek:/?

Figyelt kérdés

Hetedikes vagyok(13/L). A sulimban vannak olyan nyolcadikos lányok akiken már régóta (1-2 éve) látom, hogy lenéznek. Nem tudom miért nincs okom a szégyenkezésre. Kitűnő vagyok de nem az a stréber kategória. Van saját stílusom, nem vagyok tömeg. Szerintem nem vagyok ronda, sokan szépnek tartanak. Sokat nevetek, imádok a barátaimmal lenni.

Soha nem ártottam nekik semmit, de úgy méregetnek mintha mutáns lennék. Soha egyikőjükkel még csak nem is beszéltem. Szerintetek mi a bajuk? (Nem hiszem, hogy a nyolcadikos nagyképűség hisz ezt már hetedikes korukban is csinálták. Egyébként mindegyikük ilyen Adidasos tömeglány)

Alapvetően teszek a véleményükre csak nem értem őket. Mit foglalkoznak velem? Néha egy kicsit zavaróak.



##hetedikes#nyolcadikos#lenézés#nemértem
2017. máj. 4. 10:09
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia.Leírásod alapján szerintem csak puszta féltékenységről lehet szó.Ebben a korban és sajnos később is a nők hihetetlenül féltékenyek tudnak lenni azokra akik jobban néznek ki náluk,drágább ruhákba jár stb..Te csak járj emelt fővel,mosolyogj!Légy büszke,h van stílusod és foglalkozz a barátaiddal akik szeretnek.Nem kell mindenkinek megvelelni ebben a világban és nem is tudsz.Elsősorban mindig magadnak felelj meg és azoknak akiket szeretsz és viszont szeretnek!

:* 25N

2017. máj. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem szard le őket :)
2017. máj. 6. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!