Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent, hogy "van egy...

Mit jelent, hogy "van egy kisugárzásod"?

Figyelt kérdés
Többször mondták már, hogy alapvetően jól nézek ki, inteligens, vicces pasi vagyok, de a kisugárzásom néhány embert igazán megfog. Én ezt nem értem micsoda, sosem tapasztaltam ilyet. Vélemény? :)

2017. máj. 4. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mondják, én 39 éves nő vagyok. Valahogy van egy pozitív kisugárzásom, mert idegenek is megjegyzik, meg bizalommal fordulnak hozzám. Van, hogy kínős is tud lenni, amikor épp nincs kedvem beszélgetni. nem tudom, mitől van. Az egyik idősebb barátnőm azt mondta, azért van, mert kedves arcom van, meg a metakommunikációmból is ez jön le.
2017. máj. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy van egy olyan pozitív attitűdöd, ami tetszik az embereknek.


Kicsit sarkított példa, de van két ember, mondjuk XY és AB.

XY életvidám, próbálja minden helyzetben meglátni a jót, sokat viccelődik, másokat is mosolyra fakaszt.

AB viszont igazi pesszimista, cinikus, mindenben a rosszat látja, mindenre csak kifogást keres és bármire van valami negatív megjegyzése.

Ha elképzeled hogy velük vagy egy társaságban, melyikük "kisugárzása" imponálna inkább?

2017. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mázlista :D

Nekem lány létemre nincs jó kisugárzásom(elvileg)Én inkább taszítom az embereket,te meg vonzod őket.

Elvileg mogorva fejem van és ijesztő vagyok xD

Pedig kedves vagyok,csak hát mogorva képem van :D

2017. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
jajj annyira birom az ilyen magamutogato, ondicsero kerdeseket...
2017. máj. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nem taszítod az embereket.
2017. máj. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BlackSword ***** válasza:
Van nálam mindig 10 g plutónium...
2017. máj. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem, hogy esetleg miért tűnhet öndícséretnek a kérdés, valójában próbáltam összefoglalni röviden (és kizárni a reflexszerű 20 hozzászólást, hogy azért kisugárzás mert ocsmány vagy).

#1:Irigyellek és nem is :) Köszönöm a válaszod, kicsit közelebb kerültem az értéshez :D

#1 #2: VISZONT TUTI nincs pozitív attitűdöm. Többet mocorgok, meg próbálok a "közérdek" érdekében szabadidőmben tenni, de munkában stb. simán morgok.

ÉS pontosan ezért nem értem, milyen kisugárzás.

#3 Biztos vagyok benne, hogy rengetegen túllátnak a mogorvaságodon, ráadásul a legmogorvább lányoknak tud lenni a legtündöklőbb mosolyuk :)

#4 Jajj, annyira bírom, amikor valaki csak azért válaszol, mert nem bírja ki, hogy ne írjon be valamit :D

#5 Van, akit igen! :)

#6 Viccen kívül, ma kínait ettem, és a szerencsesütiben RADIUMOT emlegettek :D félek, valami elcsúszott a fordításban :)

2017. máj. 6. 02:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!