Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek tényleg gyerekes...

Szerintetek tényleg gyerekes vagyok? Ez olyan nagy baj?

Figyelt kérdés
22 vagyok és imádom a PlayStation jatekokat,animéket, a nagyszuleim mindig azt akarják hogy hazasodjak már meg ..mert hogy én milyen gyerekes vagyok hogy ps-ezek... raadasul lány vagyok de szeretem ezeket,kb ezek is éltetnek..szerintem sosem fogom megunni

2017. máj. 6. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen megházasodni te jó ég!! xD Veled nincs gond de nagyszüleid elég maradiak :D
2017. máj. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mégha gyerekes is vagy, az miért baj? Mégis miben lenne jobb, ha úgy élnéd az életed, hogy megmondják mit tegyél?
2017. máj. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy gyerekes.
2017. máj. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Keress egy pasit, aki szintén szeret játszani, és házasodj össze vele. Te is jól jársz, mert nem egyedül játszol (ráadásul játék után ott a szex is), a nagyszüleid is jól járnak, mert megházasodtál, ezért elégedettek lehetnek, a kecske is jóllakik, a káposzta is megmarad, mindenki boldog lesz, és boldogan éltek, míg meg nem haltok.


Viccet félretéve, szerintem sem vagy gyerekes, inkább a nagyszüleid maradtak le az 1940-es években.

2017. máj. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A ps-ezéssel nincs baj, a nagyszüleiddel se (egy csomó idős nagyszülő mond ilyeneket). Az viszont számomra is picit gyerekesnek tűnik, hogy úgy nyilatkozol a ps éltet. Én 27 éves vagyok és imádok PC-n játszani, na de azért nem ez életeti az embert.
2017. máj. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy "gyerekes"... ez csak egy szó arra pl, hogy takarodj már el otthonról, mert nem akarnak eltartani-szállást adni a szüleid az életük végéig! :D

Nagyszüleid képtelenek megtalálni a saját életükben a lehetőségeket-boldogságot, ezért ba.szogatnak másokat, pl téged... unatkoznak. Érzelmi intelligencia nulla (te sem úszod meg)


Az ember azt kezd az életével amit akar és tud. Ha te ps-ezéssel, akkor úgy, senkinek nincs beleszólási joga, max építő jellegű kritikaként szabad felfogni egy beszólást!

Miután ez nálad nincs meg, fennakadsz egy ilyen apróságnak tűnő dolgon, így az érzelmi intelligencia nálad is NULLA! :D


Tehát ami nagy baj, az nem a kérdésben szereplő gyerekesség, hanem az érzelmi intelligencia hiánya. Ajánlom első sorban az asszertív kommunikációt, jó segítség tud lenni, hogy megértess magaddal pl ilyen szitukat

2017. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem baj és szard le h mások mit gondolnak rólad.

Én 28 vagyok én is aktívan PS-ezek és nézek animét.

Nagy ívben nem érdekel h ez kinek tetszik vagy nem. Magamnak veszem a játékokat , nem másnak.


Egyébként már megszoktam h így reagálnak h folyton játszik. Meg "rajzfilmet néz" azt inkább hagyjuk h az Ecchi marhára nem gyereknek való. Meg némi Japánt is felszedtem így. Nem mondhatják h hülye Gajdzsin még az alapvető dolgokat sem ismeri.


Ez a házasodjál már meg meg vagy 30 éve elavult.

Sokkal több az élettársi kapcs. De am meg én se fogok mer a függetlenségemhez 100 körömmel ragaszkodom.

És igen lett volna rá mod DE nem fogom laikusoknak elmagyarázni h mér jó animéket nézni meg PS-ezni.

Úgy sem értik.


Am zárójeles megjegyzés ha PS3-ad vagy 4-ed van és animéket inkább arról néznél akkor kapd le a Any Video Converter Ultimate-t. Abban van olyan opció hogy PS 3/4-re konvertál.

[link]

A feliratot is ráégeti és akkor tudsz animéket nézni PS-röl.


És nem kell az MKV-vel szórakozni PC-n.


Ha ez érdekel v nem értesz v mit ezzel kapcsolatban írj privátban és elmondom h mit h kell.

Ha esetleg ismerted ezt akkor tekintsd úgy h nem írtam semmit.

2017. máj. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Légy a feleségem!!! O.O > < :D

Egy gamer animés csaj... a legjobb! :D

2017. aug. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kenszor.
2017. okt. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!