Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most akkor ki is a világ...

Most akkor ki is a világ legidősebb embere?

Figyelt kérdés
Azt mondják hogy a világ valaha élt legidősebb embere egy francia nő volt (a neve most nem ugrik be) de 1875-1997 élt. Ez 122 év. De volt már szó arról, hogy egy mexikói nő 127 éves, csak nem tudja bizonyítani mert elvesztette az anyakönyvi kivonatát a sok költözés folytán. Olyan is volt, hogy egy örmény nő 130 éves volt, de nem sokkal később hogy ezt kijelentették, meghalt, és nem lett hivatalosan elfogadva. Tavaly nyáron volt arról szó, hogy egy indonéz férfi 146 éves, de az a napokban halt meg, és ő sem lett hivatalosan elfogadva. Jelenleg egy 117 éves olasz nőt tartanak a világ legidősebb emberének. Most akkor hogy is van ez?
2017. máj. 6. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tök mindegy amikor azt se tudják pontosan hány ember van a földön azt mondják 7 milliárd de szerintem sokkal több akikről nem is tudnak lehet hogy köztük van egy 150 éves ember...
2017. máj. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na, ezen már én is elgondolkodtam...
2017. máj. 6. 11:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Én most olvastam a láncdohányos indonéz férfiről, előtte pedig a nemrég meghalt olasz Emma asszonyról. Indonéziában pl. hivatalosan csak 1900 óta anyakönyveznek és így is hiányosan. Tehát mindenki azt állíthat, amit akar.
2017. máj. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Haord2017 ***** válasza:
Szerintem a 146 eves az kamu, ugy volt vele azt hazudik amit csak akar ugyse tudnak utannajarni hogy igazat mondott e, az emberi szervezet nem bir ki ilyen sok idot ha mas nem meghal vegelgyengulesben mar 115-120 evesen mindenkepp még lehet hogy sokat mondtam, ezert szerintem ez kamu.
2017. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Li ching yuen 256 évig élt
2021. jún. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!