Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valószínűleg örökké háborúzni...

Valószínűleg örökké háborúzni fogok az élettel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy nagyon nem vagyok megbékélve a világ dolgaival és ez egy örökös frusztrációt okoz bennem. Nem tudom elfogadni,hogy bizonyos dolgok úgy mennek ahogy,és nem úgy ahogy én elképzelném. Nem tudom elfogadni,hogy vannak olyan dolgok amiken nem tudunk változtatni,még ha nagyon zavaró akkor sem. Tehát egyszerűen nem vagyok megbékélve a világgal és ez így megy nagyon rég óta (kiskamasz korom óta egészen napjainkig).
2017. máj. 6. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
amíg meg nem békélsz az életeddel meg a megváltozhatatlan dolgokkal, addig mindenképp.
2017. máj. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rengeteg dolog nem úgy működik, ahogy te elképzeled. Vagy elfogadod ezt, vagy nem. A felnőtt ember az alkalmazkodik, a tini pedig lázad. Nem tudom, hány éves vagy, de nekem úgy tűnik, hogy még úgy gondolkozol, mint egy tini. Nem tudom, hogy van-e dolog, amiért felelősséget kell vállalnod (munkahely, család stb.), mert szerintem nincs. Ha lenne, más megvilágításban néznéd az életet.
2017. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!