Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A külföldön dolgozó magyarok,...

A külföldön dolgozó magyarok, miért akarják az itthoniakkal beetetni h ők perfekt beszélnek idegennyelvet?

Figyelt kérdés

A legtöbben úgy mentek ki hogy semmilyen más nyelvet nem beszéltek a magyaron kívűl, (talán a kint töltött évek alatt ragadt rájuk valami) az itthoniak elött mégis úgy akarják beállítani magukat, h ők tökéletesen beszélik az adott ország nyelvét, akár 1 kint töltött hónap után.


Ugyan mire jó ez? Azt hiszi némelyik h az itthoniak majd többnek nézik emiatt őket? Vagy hogy nehogy segiteni kelljen az itthoniaknak kijutni? Vagy nem értem mire jó.



2017. máj. 6. 21:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Bocsika, de már kimenetel előtt is jól beszéltem.
2017. máj. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha-ha hát persze. Vagy te abba az 1%-ba tartozol.
2017. máj. 6. 21:32
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de az ÉRTELMES külöföldön dolgozó magyarok ELÖRE megtanulták a nyelvet, viszont ök azok, akik soha nem állítják, hogy TÖKÉLETESEN beszélik a nyelvet, hanem hogy JÓL!

Én is, mielött kiköltöztem, két évig tanultam intenzíven a nyelvet.


Azt viszont nem értem a kérdésedben, hogy attól, hogy valai jól beszél az adott ország nyelvén, ar miért indolkolná, hogy ne kelljen segíteni másoknak kijutni????

2017. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Aztán neked ezzel mi a bajod?

Netán annyi ismerősöd ment ki már nyelvtudás nélkül hogy egyfolytában etetnek azzal, hogy immár perfektül nyomják?

2017. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%

Tipikus nyálverés, nem is értem mit képzel magáról az ilyen, na és akkor mi van ?

Én eddig csak olyannal találkoztam aki arra verte, hogy külföldön dolgozott pont olyan munkakörben mint amire itthon felvetette magát és hát egyből felvették, phúúú, mert ő most az isten valszeg . xD Olyan butának tűnt a szemembe, hogy odébb is mentem, másnap meg ott is hagytam a munkahelyet :D Na persze nem miatta.

2017. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
* betanított munkáról van szó egyébként, az kimaradt.
2017. máj. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

En meg nem talalkoztam ezzel a jelenseggel, h az otthoniak elott pont a nyelvvel akarna vki felvagni, inkabb a penzzel szoktak. Kulfoldon meg az adott orszag lakoinal is okosabbnak /bennfentesebbnek erzik magukat a legtobben, sokszor messzirol kiszurom a magyarokat, kmekrol hallani vagy a szornyu akcentusukat (" nyelvtudasukat") , vagy a kinezetuk arulja el oket .( prostik) nem is szivesen tartok kapcsolatot magyarokkal itt, nem azert, mert magyarok, hanem amiert felvagosak.

Azert hangsulyoznam, NEM minden kulfoldi magyar ilyen, ill NEM csak a magyarok ilyenek, mas nepek idegenbe vandoroltjai is hasonloak.

2017. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nekem semmi bajom vele, csak elég vicces mikor a Fb-n a külföldi munkát keresők csoportba, pont azok osztják az észt a legnagyobb hanggal, akik úgyszint nyelvtudás nélkül mentek ki.

Mert a többség úgy megy ki, de be akarják mesélni mindenkinek h ők perfekt megtanultak itthun. Nem értem mire jó ez.

2017. máj. 6. 21:58
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvencem az a fajta, aki a nagy idegennyelvűsködésében elfelejt magyarul, és zagyvaságosan beszél :D
2017. máj. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Mert Te ismersz 1-2 ilyen embert, attól még nem.mindenki ilyen.
2017. máj. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!