Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ítélik el az Age Playere...

Miért ítélik el az Age Playereket meg Adult /teen Baby-ket annyira? Főleg ha fiúk? Nekem az öcsém az ilyen és szerintem nagyon aranyos, sokkal jobb gyerek mint a kortársai. Nem iszik nem dohányzik, de szereti ha kisgyerekként kezelem.19L

Figyelt kérdés
Bevallom nagyon aranyos amikor felveszi a ruhákat amiket én vettem neki és elmerül a kicsiségben. Olyan mint egy nagyra nőtt aranyos ovis.
2017. máj. 7. 15:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem itelem elel, de ez betegseg, evvel szakemberhez kell fordulni.
2017. máj. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
És miért csak neki kell oda fordulni? A lábfétis, a latex, harisnya, transzvesztita embereknek, és mér sorolhatnám, nekik miért nem? Miért csak annak aki ártatlan és senkit nem bánt?
2017. máj. 7. 16:17
 3/22 anonim ***** válasza:
79%

Te veszel neki ruhákat? Inkább pszichológushoz kéne vinni, hogy kiderítsék, hogy miért alakult ki nála ez az aberráció, nem pedig mégjobban rontani a helyzeten.


Az általad felsorolt többi dolog is ugyanúgy beteg dolog, azokat is kezeltetni kéne, ha túlmennek egy határon.

2017. máj. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Még mindig nem értem miért kéne neki bármiféle kezelés. Senkinek nem árt, nem beteg, nem depressziós, csak MÁS. Eltér az átlagtól.
2017. máj. 7. 16:35
 5/22 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem aranyos, csak az emberek eléggé maradiak.

26 f

2017. máj. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
Persze, most cuki-muki, de meglett férfiként már nem lesz az. Önző vagy, hogy ahelyett, hogy helyes útra terelnéd, inkább ezt teszed vele. Gondoltál már arra, hogy gyerekkorban még könnyebb elhagyni az ilyen szokásokat? Nyilván nem terjed eddig az eszed. Majd szenvedni fog öcséd eleget, mert ilyen aberráltsággal nem tudom, hogy hoz össze magának normális feleséget, családot, te pedig közre működsz abban, hogy ilyen helyzetbe kerüljön. Messze nem vagy jó testvér, messze nem...
2017. máj. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
69%
Igaza van az egyik válaszolónak. Az oké, hogy ő ilyen, de ha nem dolgozik, akkor valaki el kell hogy tartsa..
2017. máj. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
A fétiseket, ha csak nem ártalmasak az egyénre vagy a környezetére, nem tartják betegségnek már. Megjegyzem, ez nem gyógyítható. SENKI nem gyógyult még ki belőle, mert nem is betegség, csak egyfajta másság. Viszont a te fajtád miatt szenved sok hasonló ember. Nekem is van fétisem, ugyan sokkal elterjedtebb, és hihetetlennek tartom a hozzád hasonló agyfaszok okoskodását.
2017. máj. 7. 17:40
 9/22 A kérdező kommentje:
nem dolgozik mert még GYEREK!!! 15 éves! Majd fog dolgozni ha felnőtt lesz.
2017. máj. 7. 17:41
 10/22 anonim ***** válasza:
78%

A fétisek mind egy gyerekkori traumára vezethetők vissza. Ha megtalálnák a problémája gyökerét, akkor enyhíthetik a fétist.

De igazad van, bátorítsd csak, utána meg rettegj, hogy öngyilkos lesz azért, mert a környezete nem fogadja el az aberrációját és kiközösítik emiatt.

2017. máj. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!