Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért hívnak valakit rasszistán...

Mért hívnak valakit rasszistának azért, mert szereti a nagyon morbid vicceket?

Figyelt kérdés

Szerintetek rasszista attól valaki mert szereti a morbid holocaust, négeres és egyéb vicceket?


Én vagyok az a valaki akit nagyon sokan ez miatt rasszistának hívnak. Sokat utaztam és utazok a világban. Imádom a multikultúrális Városokat. Sok barátot és jó emlékeket szereztem. Nem vagyok előitéletes senkivel se, csak a kínaiak nem jönnek be valamiért. Bár még shanghaiban voltam csak, de ők nem voltak annyira szimpatikusak. Persze ez a nagyon más kultúra miatt van.


Ui:

-Tudom alapból paraszt, és undorító dolog ilyen vicceket szeretni. De ilyen vagyok ezen nem tudok változtatni. Nem mondom olyan ember előtt akit ez zavar. Akit nem ismerek jól, attól mindig megkérdezem előre hogy nem-e zavaró neki egy ilyen vicc. Ugyan úgy vagyok vele mint a cigivel. Ha olyannal vagyol egy társaságban aki nem szereti, akkor nem gyújtok rá.



2017. máj. 8. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
A vicceiddel még nem vagy rasszista.
2017. máj. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Aki nem ismer alaposan, az nem tudhatja, hogy milyen álláspontod van a más emberekről és kultúrákról, szóval a vicceidből fognak kiindulni.

Meg aztán tényleg nem a legszebb dolog ilyeneket mondani, mert az ilyen viccek mesélése gyakran az antiszemiták és rasszisták eszközei arra, hogy dehumanizálják a kisebbségeket.

2017. máj. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!